Пожежники вимагають закрити хмельницький торговельний центр і кілька навчальних закладів області

Головне управління ДСНС в області наполягає на закритті Товариства з обмеженою відповідальністю “Тритон ЛТД”, що на вулиці Курчатова, 2/1Б у Хмельницькому. За цією адресою працює торговельний центр.

Крім цього, за повідомленням рятувальників, повній зупинці роботи підлягають Вікнинська школа І-ІІ ступенів (Білогірський район), Мудриголівський дошкільний заклад (Городоцький район), Харковецький дошкільний навчальний заклад (Старосинявський район).

Також частково має бути зупинка роботи приміщень терапевтичного відділення Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні і приміщень відділення педіатрії Кам’янець-Подільського перинатального центру.

Відповідні судові позови ДСНС направило до Хмельницького окружного адміністративного суду.

Загалом, на 23 травня проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 748 закладах області, з них у 617 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах; 40 закладах охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням; 37 торговельних підприємств (торговельних центрів, багатофункціональних будинків і комплексів), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладів.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання запропонованих приписами територіальних органів ДСНС заходів до адміністративної відповідальності притягнуто 752 керівника закладів та відповідальних посадових осіб.

Як писав НГП, працівники ДСНС забракували роботу 18 закладів та об’єктів на Хмельниччині.

Довідково. У Хмельницькій області перевіркам підлягають 1488 зазначених об’єктів: 81 торговельний центр, 54 лікувальних заклади та 1353 школи і дитячих садки. Для проведення перевірок задіяні близько 70 працівників Головного управління.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. А у чому суть порушень в “Тритоні” ???

  2. А чому Оазис не чіпають? Він розвалюється на очах.

  3. Наполягають на закритті Товариства чи Торгівельного центру?!! Трошки треба думати над змістом написаного…

  4. ” Дубовские кошики” надо закрывать в первую очередь. Но наши доблестные пожарники гопника Телегу боятся как огня.

  5. По большому счёту закрыть нужно все!”Это они сейчас заработали?А до этого что делали? Почему не ходят по учреждениям и лекции не читают?

  6. краще внз перевірте, от де порушення і куплені акти, почніть з приватних та комунальних.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.