Пожежна небезпека – ДСНС вимагає зупинки роботи хмельницького палацу творчості, розважального комплексу “Арена плюс” і ще 16 об’єктів

На 8 травня у Хмельницькій області проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки у 482 закладах, з них: у 417 дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах; 38 закладах охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням; 27 торговельних підприємствах (торговельні центри, багатофункціональні будинки і комплекси), культурно-видовищних та дозвіллєвих закладах.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

За інформацією Головного управління ДСНС в області, за порушення вимог пожежної безпеки до адміністративної відповідальності притягнуто 485 керівників закладів та відповідальних посадових осіб.

За результатами перевірок підготовлено та направлено до адміністративного суду 18 позовних заяв про повне або часткове зупинення експлуатації будівель, споруд та приміщень.

перелік

перелік2

перелік3

Так, у торговельних центрах і культурно-видовищних закладах виявлено 722 порушенняз них 270 порушень не усунуто протягом попередніх років: 3 будівлі потребує заміни або ремонту систем електропостачання, у 8 будівлях відсутні автоматичні системи протипожежного захисту, в 1 закладі несправне зовнішнє протипожежне водопостачання.

У дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах – 6621 порушення, з яких 1981 порушення не усунуто протягом попередніх років: у 186 закладах відсутні або несправні автоматичні системи протипожежного захисту, у 26 закладах відсутнє або несправне зовнішнє протипожежне водопостачання, а у 4 закладах – внутрішнє протипожежне водопостачання; 34 будівель потребує заміни або ремонту систем електропостачання.

У закладах охорони здоров’я зі стаціонарним лікуванням – 1282 порушення, з яких 402 порушень не усунуто протягом попередніх років.

Наразі перевірки тривають і завершаться 30 червня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. На устранение этих “нарушений” ну просто не адекватные цены!!!

  2. На рынке дубово в случае шухера в понедельник утром будет гораздо хуже зимней вишни.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.