У Кам’янець-Подільському районі припинено діяльність підприємства, яке завдало шкоди навколишньому середовищу на понад 10 млн грн

Співробітники управління захисту економіки в Хмельницькій області викрили протиправну діяльність одного із товариств, яке без жодних дозволів видобувало гіпсовий камінь.

Як повідомляє сектор комунікації поліції області, на території Кам’янець-Подільського району здійснюється незаконне видобування корисних копалин. В подальшому з’ясувалось, що комерційна структура здійснює свою діяльність без спеціального дозволу на користування надрами.

Незаконно видобутий гіпсовий камінь порушники експортували за межі країни.

За попередніми підрахунками, внаслідок злочинних дій посадових осіб товариства державним інтересам та навколишньому природному середовищу спричинено істотної шкоди на суму понад 10 мільйонів гривень. Наразі проводиться подальша перевірка з метою встановлення кола причетних до протиправної діяльності осіб.

За цим фактом розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає накладення штрафу в розмірі від 400 до 700 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі та той самий строк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. В страну шла валюта. а дебилы остановили потому, что папирца нет.

  2. Валюта йшла Пустовому в карман а не в державу він скільки років користувався землею і неплатив орендної плати. Депутати райради підтримали СВОБОДУ і захищають його-Дебіли.

    • Дурик. Главное она на счета в банк заходила, значит в страну. А карманы, то уже фигня.

      • Та там этот депутат свободовец вообще по без пределу работал, взял в оренду просто пару пайов, и целый карьер зафигарил.. Патриотически!!!!!! И все это знали, главное что эту информацию слышно было в 2014 году.

  3. В районій раді незнають що в них робиться з будівлями комунальної власності не те що з землями і карєрами-спеціалісти СУПЕР -БЕЦ набирав.

  4. РАЙОННУ АПТЕКУ ВІДАЛИ КОМЕРСАНТАМ ЯКІ НІЧОГО НЕПЛАТЯТЬ В БЮДЖЕТ В ЦРЛ ВСЕ РОЗДАНО ЇМ ГОЛОВНЕ ЗАРПЛАТА 10-15ТИС.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.