Губернатор Лозовий обіцяє влаштовувати дорожні рейди

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий пообіцяв особисто контролювати якість виконаних робіт під час ремонту та реконструкції доріг області.

Фото НГП

“Однією з пріоритетних завдань ставимо контроль за якістю дорожніх робіт і терміни їхнього виконання. Адже можна виграти тендер, проїсти кошти, а потім їздити розбитими шляхами. Обіцяю їздити багато (на дорожні об’єкти – НГП) і головне без попередження”, – наголосив очільник краю.

“Важливим критерієм буде перевірка дотримання технології ремонту доріг. Якщо фіксуватиметься відхилення, то це вже крадіжка, за яку підрядник має понести відповідальність”, – зауважив Лозовий.

За словами голови ОДА, на контролі обласної влади знаходиться капітальний ремонт відрізка дороги від Голоскова Летичівського району до кордону із Вінницькою областю, тендер на який виграла китайська компанія Сіньцзян Комм’юнікейшнз Констракшн Груп Ко. Лтд. Минуло майже півроку, а підрядник так і не розпочав роботи.

Наразі облдержадміністрація просить, щоб підрядник надав календарний план робіт (цей об’єкт повинні здати до кінця 2019 року – НГП) і приступив до виконання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Ясно. Будут выдавливать китайцев. Бабло должно у гереги осесть.

 2. Абрам,не знаю як ,але не так.Покажи приклад,тоді рейдай коментарі.

 3. рейды рейдерства, другого никто и не ожидал

 4. До китайців у них претензії. Аж смішно)
  Дорогу, яку в минулому році робила фірма Лабазюка в Городоцькому районі за рік просто розлізлась. Вона стала гірша, за рік, ніж була до ремонту. Такого гидкого ремонту я не бачив ще жодного разу!
  Але Лабазюка чіпати не можна. А от китайців…

  • Друже ти щось попутав дорога яку зробили того року і позавтого в відмінному стані хватить понти колоти діванні (знаток дорожніх справ).

 5. Ну те що Лабазюк шарить нажитися то ми знаємо, але думаю і до нього дійде спрва… А от траса міжнародного значення -важоивий аспек, скільки їзджу в ту сторону не бачила жодних робіт, то вже як Уряд виділив кошти то може треба добряче тримати тих китайців за матню?

 6. Кошти виділили, а роботи не ведуться, це не вірно і те що від них будуть вимагати календарний план робіт, це розумно, а відносно “відкатів” китайці хер дадуть гроші !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.