Перший робочий день голови ОДА: Лозовий взявся за китайців-підрядників

Сьогодні голова облдержадміністрації Вадим Лозовий провів робочу зустріч з представниками  китайської компанії Сіньцзян Комм’юнікейшнз Констракшн Груп Ко. Лтд. («Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd.»), яка минулого року виграла тендер з капремонту відрізка дороги від Голоскова Летичівського району до кордону із Вінницькою областю (40 км).

Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Основним питанням, що гальмує початок роботи, за словами представника китайської компанії Лю Цзін, є відсутність необхідних для повноцінного ведення робіт обсягів будівельної сировини – ґрунту та щебеню. Спеціалісти фірми обстежили навколишні території і знайшли родовища, сировина з яких могла б бути використана на будівництво дороги і задовольняє стандарти якості. Однак це не є діючі кар’єри, тому постає питання щодо отримання ліцензії на розробку.

Також Лю Цзін повідомив, що виникли окремі проблеми з фірмою, що проводить вирубку дерев на території майбутнього будівництва.

У свою чергу голова ОДА Вадим Лозовий наголосив, що процедура отримання ліцензії на розробку цих родовищ згідно законодавства України досить тривала у часі і складається із цілої низки етапів. Навіть за найпозитивнішими прогнозами ця процедура може зайняти місяці.

Тому посадовець доручив представникам відповідних підрозділів підготувати перелік діючих кар’єрів, які могли б задовольнити потреби цього будівництва хоча б на початковому етапі. Також провести спільний з представниками будівельної фірми виїзд на ці кар’єри для оцінки їх потужності та відповідності стандартам якості.

Як писав НГП, 27 квітня китайкий підрядник зустрічався з попереднім головою Хмельницької ОДА, де озвучив ключові проблеми, що заважають останніх півроку приступити до будівельних робіт.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

  1. Молодець! Одразу за діло

  2. Гнати вуськоглазих треба.

  3. Лозовий – молодець. Прийшов працювати і працює. Одразу відчувється стиль Гереги та Шиньковича.

  4. Герегівські боти набігли
    І що, навів порядок, китайці вже побудували дорогу?

  5. Як говорить китайська делегація: нам здесь нравицца. Ми на ставке. У нас в Китае за такие темпи работ уже би расстреляли а у вас можно и 3 года работать

  6. Хочет ускоглазых выдавить и со своими однопартийцами устроить дерибан. Тут даже лобзик в пролёте.

  7. Китайози за ходом щей кар’єр прихватити хочуть!

  8. Лучше б занялся заместителями! Такие глупости несут! Никогда не было такого дурдома!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.