Китайці, в кишені яких багатомільйонний контракт, не поспішають реконструювати ганебну дорогу Хмельниччини

У жовтні 2017 року Державне агентство автомобільних доріг України «Укравтодор» та китайська компанія  «Xinjiang Communications Construction Group» підписали два контракти на загальну суму 95,8 млн доларів США навиконання дорожніх робіт в Україні. Один із них передбачав на реконструкцію та ремонт автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (відрізок 40 кілометрів дороги від Голоскова Хмельницької області до кордону із Вінницькою областю). При  цьому ремонтні роботи на вказаному автошляху, що орієнтовно мали стартувати навесні 2018 року, до цього часу не розпочалися.

За повідомленням прес-служби облдержадміністрації, перші особи Хмельниччини зустрілися з керівництвом компанії-підрядника задля обговорення графіків робіт щодо реконструкції та ремонту дороги М-12.

Заступник директора міжнародного відділу бізнесу компанії «Xinjiang Communications Construction Group Co., LTD» Лю Цзинке заявив, що від дати підписання контракту китайською компанією вже напрацьовано ряд організаційних заходів, разом з тим залишається багато й не вирішених питань, які не дозволяють розпочати ремонтні роботи.

Відповідно до озвученого китайською стороною плану-графіку на початку червня цього року планується розпочати спорудження основи дорожнього покриття, яке разом з 20 км нижнього шару основи заплановано цьогоріч завершити. За найоптимістичними прогнозами, як заявили представники компанії, шляхопровід має повною мірою запрацювати до кінця 2019 року.

Окрім коштів з державного бюджету на проведення робіт з реконструкції та ремонту автомобільної дороги М-12 на ділянці від Голоскова до межі з Вінничиною також будуть залучені кошти міжнародних фінансових організацій.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Что-то мутят братки ускоглазые.

  2. Гнати тих китайців і тих, хто їх найняв. Виїзжаєш з нашої області до віницької і дивуєшся. У сусідів дороги робляться, иехніка і матеріали є, всі бригади НАШІ. А тут китайців набрали, ще вірменам знову доручіть, ті точно покрадуть все і хатиська собі набудують.

  3. Какой такой “шляхопровід запрацює”? Это не из серии – “вода падала стремительным домкратом”?

  4. з Корнійчуком зустрілись, та зрозуміли … УСЬО !!!

  5. От хтось мені може пояснити, чому КИТАЙЦІ (німці, вірмени, угорці і т.п.) мають будувати в нас дорогу, а наші люди мусять їхати за кордон на заробітки? У нас що, вільних робочих рук немає? Чи ми працювати розучились, а тільки й те знаємо, що горлати “слава Україні” і хвалитися вишиванками?

    • Ну, як тільки на сайті з’являється повідомлення, що фірма українця Лабазюка будує дороги, зразу десятки “камєнтаторофф” клянуть довбаного олігарха-розкрадача коштів)))) ви, власне, визначіться – вам шашечки, чи їхати)))))
      А серйозно – хохли в черговий раз поставили накрутку на послуги в 100%, тому і програли тендер китайцям, яким вистачило 26%))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.