На Хмельниччині 288 поліцейських пильнуватимуть за святкуванням Дня Перемоги

У Хмельницькій області буде задіяно 288 поліцейських для охорони порядку під час заходів до Дня Перемоги у Другій світовій війні.

Як повідомляє сектор комунікації поліції області, на усіх масових заходах задля запобігання конфліктам також працюватиме «поліція діалогу».

З метою запобігання виникненню конфліктів, пов‘язаних із використанням під час урочистостей забороненої символіки радянського періоду, поліція нагадує, що використання такої символіки є правопорушенням.

9377479_original

Крім цього, чинним законодавством також заборонене публічне використання, демонстрація або носіння георгіївської (гвардійської) стрічки чи її зображення. Такі діїтягнуть на порушення ст. 173-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення і передбачають накладення штрафу від 850 до 5100 грн. або адміністративний арешт на строк до 15 діб з конфіскацією георгіївської (гвардійської) стрічки або предметів, що містять її зображення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Дебилизм процветал. Рейхстаг, что с тризубцем брали? Есть история до 91го и после. Вот и всё. А бегание молодых полицаев за дедушками со звёздами просто бред.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.