Порошенко прибув до Старокостянтинова

Сьогодні Президент Петро Порошенко прибув до Старокостянтинова.


Глава держави ознайомлюється з ходом проведення багатонаціональних навчань «Чисте небо – 2018».

За інформацією НГП, Порошенко планує проінспектувати військову частину у селі Цвітоха Славутського району, де зберігається великий арсенал зброї.

Фото з сайту Президента

Як відомо, на Хмельниччині тривають багатонаціональні авіаційні навчання за участю військових льотчиків бригад тактичної авіації Повітряних Сил Збройних сил України та представників країн-членів НАТО з Бельгії, Великої Британії, Данії, Естонії, Нідерландів, Польщі, Румунії та США.

“Другого дня навчань бомбардувальники Су-24М імітували нанесення бомбових ударів по умовних цілях на авіаполігоні, що розташований на Волині. Винищувачі відпрацьовували польотні завдання з перехоплення порушників повітряного простору та їх супровід”, – написав прес-офіцер регіонального медіа-центру Міноборони Андрій Агєєв в соцмережі Facebook.

Участь у навчанні беруть більш як десять одиниць винищувальної, транспортної авіації та БпЛА із трьох штатів – Каліфорнії, Міссурі та Іллінойса: літаки F-15C/D, С-130, КС-135, МQ-9.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Порошенко – найкращий Президент!

  2. Пастор в очках похож на Чипполино, только без перьев лука.

  3. Так это предателство мышебратьев и перемога Украины. Теперь натовский сапог топчет Украину и черная тень крыла натовского самолета падает на нашу землю.

  4. Ну от для чого писати на весь загал, де які арсенали зброї знаходяться?! Коли вже наші люди зрозуміють, що ми самі виказуємо інформацію, особливо журналісти ради сенсації. А потім дивуємось, що зриваються склади, вороги розстрілюють колони наших військових, вбивають хлопців в іх місцях схову

    • А кому таємницею є інформація про те, де наші склади ( що облаштовані ще за СРСР) ? Вам потрібно також покинути курити “дурь”, адже лише під кайфом можна повірити у оприлюднену інформацію щодо диверсійних дій на зазначених складах.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.