У Дунаєвецькому районі вихователь пульмонологічного санаторію, який потрапив у скандал, написав заяву на звільнення

Вихователь Великожванчицького обласного дитячого пульмонологічного санаторію (Дунаєвецький район), якого підозрюють у жорсткому поводженні з дітьми написав заяву на звільнення.

Про це повідомила перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук.

За її словами, вихователя було одразу відсторонено від роботи, однак він написав заяву на звільнення. Наразі триває службове розслідування і працює комісія на чолі з обласним департаментом здоров’я.

“За версією вихователя, він втрутився у бійку дітей, що їх розборонити. Натомість діти нібито спеціально інсценували все таким чином, що їх принижують і сфотографували це. Ми ж очікуємо лише достовірної інформації, яку на початок наступного тижня має підготувати комісія. Якщо ж підтвердиться, що до дітей з боку працівників закладу застосовувалася сила або інші жорсткі методи, прийматимемо кадрові рішення”, – пообіцяла Андрійчук.

Наразі працівники Дунаєвецького відділу поліції розпочали перевірку оприлюдненої інформації про некоректне поводження із дітьми за ч. 2 ст. 126 (побої і мордування) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п`яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Нагадаємо, 8 жовтня уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба на своїй сторінці у «Фейсбуці» оприлюднив інформацію про жорстоке поводження вихователя з дітьми, які нібито погано себе поводили, а також фотографію, на якій діти стоять на колінах із піднятими руками. За його даними, фото зробила дитина, після чого зателефонувала матері, яка забрала хлопчика із закладу.

Довідково. Великожванчицький обласний дитячий пульмонологічний санаторій знаходиться в управлінні Хмельницької облради. З 1997 року директором закладу працює Сергій Тарасюк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.