У Хмельницькому врізали прибережно-захисну смугу Південного Бугу, щоб звести спортивні об’єкти

Депутати Хмельницької міської ради проголосували за зменшення прибережно-захисну смугу на лівому березі річки Південний Буг до 20 м від урізу води по південних межах земельної ділянки площею 2 га, що на вул. Зарічанській,11/5.

Таке рішення було ухвалено на сьогоднішіній сесії.

У пояснювальній записці сказано, що в межах земельної ділянки на вул. Зарічанській,11/5 не можна вмістити будівництво двох футбольних полів та спортивного комплексу Хмельницької ДЮСШ №1. Це стане можливим тільки за рахунок частиники прибережно-захисної смуги річки.

Крім цього, наголошується, що мерія отримала відповідні висновки щодо відсутності негативного впливу на довкілля та фактичної містобудівної ситуації, будівництво об’єкту не призведе до порушення вимог ст.88,89 Водного кодексу України (за законом, прибережні захисні смуги великих річок мають бути 100 м).

Нагадаємо, що у 2017 році управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради за майже мільйон гривень замовило виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво (влаштування) двох футбольних полів та спортивного комплексу Хмельницької ДЮСШ №1 на вул. Зарічанській,11/5 у Хмельницькому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. На Закон посрать.

  2. Цим картавим патріотам насрати на закони , пішли вони в сраку !

  3. побудують стадіон на березі річки. це погано?

  4. Частина шоста статті 88 Водного кодексу України: “У межах існуючих населених пунктів прибережна захисна смуга встановлюється з урахуванням містобудівної документації.”

  5. Предыдущие мэры до такого не додумались, а депутаты за такое голосование тоже получат откат или кв. метры. Фамилии огласите.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.