Хмельницька влада просить підприємців не торгувати штучними квітами. Священники мають пояснити чому

Депутати Хмельницької міської ради рекомендували юридичним та фізичним особам не здійснювати реалізацію продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо) на території Хмельницького через шкідливий вплив на довкілля.

За це рішення сьогодні проголосувала більшість обранців на черговій сесії.

Також депутати рекомендували населенню припинити використовувати і покладати на об’єктах благоустрою територіальної громади Хмельницького (особливо міські кладовища, меморіальні комплекси, пам’ятники та культові споруди) штучні квіти, вінки та корзини.

Роз’яснювальну роботу з мешканцями міста про шкоду, яка завдається довкіллю при використанні та утилізації продукції з синтетичних полімерів, мають провести представники релігійних конфесій, сказано у рішенні сесії

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Попы , что-то понимают в полимерах и их вредности?

  2. Ага, то есть венки и цветы засоряю, а вот баклажки пакеты. кулёчки, пластиковая посуда, которой больше в сотни раз, вообще не засоряет. Может сначала запретим то что реально засоряет. а не то что кому то просто мешает.

  3. Ну попи пояснять своїм прихожанам, чому не можна носити полімери на цвинтар. А як це пояснити дебілам-атеїстам і тим, хто не ходить в церкву?

  4. И шо нам, йогам ваши цветочки? Щас побежал ругацца..

  5. А про сім’ї підприємців ці чиновники подумали, про їхні машини, будинки і коханок. Як же вони будуть жити не торгуючи квітами. І не помреш бо квіток не буде.

  6. ДЕБІЛИ ПОСТАНОВИЛИ – ПОПИ БЛАГОСЛОВИЛИ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.