Суд оштрафував бізнесмена Вікарчука на 34 тис. грн за невчасне закриття бару під час карантину

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним власника ТОВ “Браво” Віктора Вікарчука у порушенні правил карантину (ст. 44-3 КУпАП) і оштрафував на 34 тис. грн.

Про це свідчить постанова від 26 жовтня.

За матеріалами справи 15 жовтня близько 00 год. 20 хв., Віктор Вікарчук, будучи власником ТОВ “Браво”, що на вул. Свобода, 1 А у Хмельницькому, в порушення правил і норм Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», п. 3, п.п. 14 Постанови Кабінету Міністрів України № 641 від 22 липня 2020 року, не забезпечив виконання карантинних умов, а саме закриття закладу “Роза-бар”.

У постанові суду сказано, що бізнесмен був належним чином повідомлений про дату, місце та час судового розгляду справи засобами SMS-повідомлення, але не з`явився.

Водночас його вина підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, даними переглянутих у суді відеозаписів з нагрудних камер працівників поліції, які підтверджують факти роботи нічного бару в приміщенні, рапортами дільничних інспекторів поліції, рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №35 від 9 жовтня 2020 року, згідно якого у Хмельницькому з 00 год. 00 хв. 12 жовтня 2020 року встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 із забороною роботи після 24-ї та до 7-ї години розважальних закладів / нічних клубів/ а також суб`єктів господарювання з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього / ресторанів, кафе, барів тощо/, іншими матеріалами справи.

Постанова суду може протягом десяти днів з дня її винесення до Хмельницького апеляційного суду.

Довідково. Віктор Вікарчук відомий тим, що організовує антикоронавірусні мітинги. В одному з інтерв’ю підприємець сказав, що деякі люди намагалися його переконати не проводити вказаних протестів.

Як писав НГП, хмельницька поліція склала протокол про адміністративне правопорушення за ст.173-1 КУпАП (“Поширювання неправдивих чуток”) щодо відомого місцевого бізнесмена і керівника ТОВ “Браво” Віктора Вікарчука.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

  1. Ну і правильно зробили, ібо не…й……..

  2. Неху.й намагатися бути хитросраким.

  3. Цей бізнесмен живе на порушеннях кожного дня.

  4. що Вікарчук, помогла тобі твоя ОПЗЖ ?

  5. Каструльоголова суддя якась виносила… до чого тут засновник??? давлять його….

  6. Плющщат Витьку. А у него крыша едет.

  7. а сьогодні цього лисого п*****са ще СБУ шмонала. інкримінують, здається, статтю 109 КК

  8. Викарчук,Семчишин какая разница? все-равно нае..обманут,такова карма Украины.

  9. А він що психолог?

  10. Перша публічна та відома людина яка розтлумачила що усі державні органи України є приватні підприємства. Уся інформація на сайті Багнет Нації. Прокидається народ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.