Хмельницький бізнесмен, який організовує антикоронавірусні протести, розповів, як його відмовляють це не робити

Хмельницький бізнесмен і ексдепутат Хмельницької міської ради Віктор Вікарчук, який організовує антикоронавірусні протести і активно критикує введення карантину щодо COVID-19, розповів, що відбувається з його бізнесом.

Про це він зазначив у коментарі місцевому телеканалу.

“Порушено декілька адміністративних протоколів. Я вже ходив до суду за те, що веду активну діяльність у соціальних мережах і записую відео. Плюс є чотири адмінпротоколи за порушення правил роботи закладу (ймовірно, мається на увазі розважальний заклад “Роза бар” – НГП) в карантинних умовах. Дійсно, зі мною вже розмовляють і кажуть, що, можливо, цього не треба робити. Але у мене є власна позиція”, – сказав бізнесмен.

Віктор Вікарчук спілкується з підприємцями під час акції-протесту у Хмельницькому

Крім цього, Вікарчук зазначив, що наразі проводиться ряд перевірок, а хмельницька влада планує припинити договір оренди цілісного майнового комплексу кінотеатру «Сілістра». Додав, що навіть лунають певні закиди на кшталт того, щоб збирати мітинг з вимогою повернути кінотеатр «Сілістра».

“Думаю, що здоровий глузд переможе. Чи боюся? Я уже своє відбоявся. Хочу, щоб я міг дивитися своїй дитини в очі. Дуже не люблю стояти на колінах. Я поважаю, коли є розумний і конструктивний процес, який іде на розвиток громади і суспільства”, – наголосив підприємець.

Як писав НГП, хмельницька поліція склала протокол про адміністративне правопорушення за ст.173-1 КУпАП (“Поширювання неправдивих чуток”) щодо відомого місцевого бізнесмена і керівника ТОВ “Браво” Віктора Вікарчука.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Едет крыша у Витька. И это только начало.

  2. У кого декларация бизнесмена есть ? Кто видел ? Куча неоформленых, все на ФОПов, зарплаты тоже платить любит.

  3. Ви уроди анонімні,ви Вікарчука мізинця не варті,людина яка створила з нуля діючий бізнес,який працевлаштував більше 200 чоловік,а ви дрочери анонімні і далі сидіть і стукайте по клавіатурам.

  4. Стьопа ти хворий, звернись до лікаря.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.