Експосадовець адміністрації Ядухи, бізнесмени та консультанти нардепів. Список кандидатів від “Слуги народу”

Рівно пять років тому на місцевих виборах тодішній кандидат на посаду  міського голови Хмельницького Сергій Мандзій погруз у скандалах, які завершилися тим, що він був змушений формально переписати свій бізнес. Причина, за його словами, зводилася до банального — міська влада чинила тиск на цей бізнес, провокувала і роздмухувала конфлікт між перевізниками міста та хмельничанами.

На сьогодні пан Мандзій є частинкою нової партії влади в особі партії Слуга народу, яка мріє повторити минулорічний феномен президента Володимира Зеленського уже на нинішніх місцевих виборах. І саме підпис Сергія Володимировича стоїть під єдиним списком кандидатів-слуг у депутати Хмельницької міської ради. 

“Незалежний громадський портал” розбирався, хто є хто. 

№1 Інна Ящук. Декан факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, який є діючим депутатом Хмельницької обласної ради від “Об’єднання “Самопоміч”. А ще пробує себе кандидатом у мери Хмельницького. Вперше “Незалежний громадський портал” помітив пані Інну в компанії пропрезидентської сили у червні 2019 року під час вуличного висунення кандидатів у народні депутати від “Слуги народу” на мажоритарних округах Хмельниччини. Безпартійна.

№2 Роман Ужва. Підприємець. Офіційно презентований широкому загалу як засновник Digital агентства і голова Хмельницького обласного штабу партії “Слуги народу” під час візиту президента Володимира Зеленського до Хмельницького 9 вересня. Є членом партії влади.

№3 Олександр Семенюк. Директор підприємства “Голд груп інвест” з Хмельницького. Безпартійний.

№4 Юрій Туровець. Помічник-консультант народного депутата від “Слуги народу” Юрія Заславського на постійній основі. У часи керівництва голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи був призначений заступником начальника управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації. У 2015 році боровся за крісло міського голови Старокостянтинова як самовисуванець і отримав 56 голосів. Є доцентом кафедри кримінального права та процесу Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. Безпартійний.

№5 Ольга Вінцковська. Підприємець. На президентських виборах 2019 року була довіреною особою кандидата Володимира Зеленського в окрузі №188. Також працювала уповноваженою особою партії “Слуга народу” в 187 окрузі на позачергових парламентських виборах. Безпартійна.

№6 Марина Лісова. Помічник-консультант народного депутата від “Слуги народу” Миколи Стефанчука на постійній основі.

№7 Валентин Гакало. Гендиректор ТОВ “ТМ Насолода”. Був депутатом Хмельницької міської ради. Безпартійний.

№8 Роксолана Іванова. Доцент кафедри міжнародного та європейського права Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. Помічник-консультант народного депутата від “Слуги народу” Миколи Стефанчука на громадських засадах. Безпартійна.

№9 Микола Моцний. Помічник-консультант народного депутата від “Слуги народу” Олени Копанчук на постійній основі. Діючий депутат Хмельницької обласної ради від “Об’єднання “Самопоміч”, був членом цієї політсили, а нині безпартійний.

№10 Олександр Красовський. Підприємець. Помічник-консультант народного депутата від “Слуги народу” Олени Копанчук на громадських засадах. Безпартійний.

№11 Марина Гарапенчук. Підприємець. Безпартійна.

№12 Андрій Біньковський. Директор підприємства “АПБ Проект”. Один із перших представників Зе!команди у Хмельницькому. Безпартійний.

№13 Анастасія Козак. Керівник гуртка Хмельницького міського центру по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання. Довірена особа кандидата на пост президента України Володимира Зеленського у 187 окрузі. Безпартійна.

№14 Сергій Параска. Підприємець. Безпартійний.

№15 Михайло Єрьоменко. Директор підприємства “Віконні системи ЄМ”. Безпартійний.

№16 Андрій Дьома. Обслуговуючий кооператив “Сонячний квартал “Ремонтарт”. Безпартійний.

№17 Ольга Козловська. Керівник напрямку роздрібних продажів клієнтам МСБ “Приватбанку”. Безпартійна.

№18 Анатолій Григоренко. Декан факультету післядипломної освіти Вінницького Національного медичного університету імені Пирогова. Безпартійний.

№19 Яна Лиса. Заступниця директора медичного центру “Ультрадіагностика”. Безпартійна.

№20. Артем Мацьков. Директор фірми “Діта”, яка належить колишньому депутату Хмельницької міської ради від ВО “Батьківщина” Михайлу Кіперману. Безпартійний.

№21 Сергій Сьомаш. Директор ТОВ “Поділля Теплоінвест”. Безпартійний.

№22 Наталя Хмелевська. Доцент кафедри кримінального права та процесу Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова. Безпартійна.

№23 Оксана Комарницька. Доцент кафедри іноземних мов Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького. Безпартійна.

№24 Ігор Цимбалюк. Підприємець. На місцевих виборах-2015 балотувався кандидатом у депутати Хмельницької міської ради від партії “Наш край”, але не пройшов. Був членом цієї політсили. Наразі безпартійний.

№25. Владислав Цимбал. Директор “ВКФ “Говерла”. Безпартійний.

№26 Валерія Михайлова. Підприємець. Безпартійна.

№27 Ірина Кравчук. Директор приватного дошкільного навчального закладу “Монтессорі”. Безпартійна.

№28 Кирило Чумаков. Начальник Хмельницької районної державної лікарні ветеринарної медицини. Безпартійний. У 2015 році йшов від ВО “Батьківщина” у депутати Хмельницької міської ради. Безпартійний.

№29 Сергій Солтик. Директор Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №2. Безпартійний.

№30 Олена Андрощук. Старший науковий співробітник Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького. Безпартійна.

№31 Артур Матущак. Хмельницький адвокат. Безпартійний.

№32 Андрій Трубаєнко. Директор хмельницької філії проектного інституту “НДІПроектреконструкція”. Під час місцевих виборів-2015 йшов кандидатом у депутати Хмельницької обласної ради від БПП. Нині безпартійний.

№33 Євгеній Майор. Хмельницький підприємець. Безпартійний.

№34 Тетяна Донченко. Доцент кафедри фінанси, банківська справа та страхування Хмельницького національного університету. Безпартійна.

№35 Наталія Горіна. Головний бухгалтер ТОВ “Сирна справа”. Безпартійна.

№36 Катерина Верхняцька. Підприємець. Безпартійна.

№37 Андрій Бабенко. Підприємець. Безпартійний.

№38 Павло Ходецький. Заступник директора Хмельницької дитячо-юнацької спортивної  школи “Буревісник”. Помічник-консультант народного депутата від “Слуги народу” Миколи Стефанчука на громадських засадах. Безпартійний.

№39 Олег Чалюк. Підприємець. На місцевих виборах-2015 хотів потрапити до Хмельницької міської ради від партії “Громадянська позиція”, але все марно. Безпартійний.

№40 Лариса Доценко. Менеджер ТОВ “Макрус”. Безпартійна. ТОВ “Макрус” керує дружина нардепа від “Слуги народу” Заславського Іванна Заславська.

№41 Сергій Сакін. Директор підприємства “Хмельницька маслосирбаза”. Безпартійний.

№42 Олеся Фомова. Хмельницький нотаріус. Безпартійна.

Віталій Тараненко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 11

 1. Ящук – дружина забудовника, Семенюк – забудовник (це співвласники «Авіли»). Мацьков – забудовник (Діта), Майор – син забудовника (ВТМ, знищили пам’ятку архітектури на Староміській), Дьома – забудовник (котеджі), Гарапінчук – донька Коліщака, невістка забудовника.

  Якось так.

 2. Дуже сумно!

  Нічим ця команда “Зе”не відрізняється від команди “Си”! Забудовники, підприємці, люди які йдуть до міської ради Хмельницького, для особистих цілей, для збагачення!

  І знову нам пропонують на посаду міського голови Хмельницького не ефективного господарника-менеджера, а чергового вчителя!

 3. Старий Коліщак порозпихував свої яйця по різним кошикам
  Одного за Майбутнє
  Іншу в ЗЕ
  Оце,ідеологічна сімейка,тільки й думають як нажитись.

 4. Thanks for joker123 the article Former Executive Officer Yadukha, a businessman and consultant of the People’s Deputies List of nominees from “People servants” made more informed.

 5. Цей список, що Симчишин проплатив? Вссе повністю на його користь

  • побачиш скільки людей проголосує “за бренд” слуг

   ніхто не буде колупатись в тих прізвищах, якщо зі Слуги народу, значить “хароший”

 6. Список- тендер з Слугами за посаду мера Симчишина.
  Невже ви, випадкові зальотчики, думаєте що в місті одні дурні, які не розуміють ваших договорняків.
  Вже навіть Вася новачок перестав стібатися з сонними нардепами.

  • кого слуги могли висунути, щоб симчишин погоджувався на тендер? прізвище. хоч одне

 7. З таким списком Слуга народу не пройде 5%. Одні забудовники і їхні родичі.

 8. Чому закриті комети :(за майбутнє).

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.