Жінка чи чоловік у мерському кріслі? – у Хмельницькому провели опитування Жінка чи чоловік у мерському кріслі? – у Хмельницькому провели опитування

Незабаром стартують передвиборчі перегони. Експерти зауважують, що на місцевих виборах буде спрацьовувати персональний фактор. Люди голосуватимуть за тих людей, яких… Далі »

До 219 тис. грн: стало відомо, скільки треба викласти грошової застави, щоб балотуватися в мери і депутати на Хмельниччині До 219 тис. грн: стало відомо, скільки треба викласти грошової застави, щоб балотуватися в мери і депутати на Хмельниччині

Центральна виборча комісія визначила розмір грошової застави на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Про це свідчить постанова ЦВК від… Далі »

У Полонному презентували місцеву команду партії “Сила і честь” У Полонному презентували місцеву команду партії “Сила і честь”

До партії «Сила і честь» продовжують долучатися місцеві команди в містах і селищах Хмельницької області. Цього разу відбулася презентація полонських… Далі »

“Помаранчевий” Хмельницький: як місто житиме в нових умовах карантину “Помаранчевий” Хмельницький: як місто житиме в нових умовах карантину

10 вересня відбулося засідання державної комісії ТЕБ і НС, яка віднесла Хмельницький до “помаранчевої” карантинної зони. Новий рівень епідемічної небезпеки… Далі »