В Хмельницькій міськраді створена депутатська група «ЗА МАЙБУТНЄ» В Хмельницькій міськраді створена депутатська група «ЗА МАЙБУТНЄ»

Про це заявив депутат від фракції «Поруч» Олександр Сидорук, виступаючи на позачерговій сесії. «Ми отримали тисячі листів. У всіх одне… Далі »

12 партій і одна Хмельницька міська громада: перелік кандидатів у депутати 12 партій і одна Хмельницька міська громада: перелік кандидатів у депутати

Сьогодні, 25 вересня Хмельницька міська територіальна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів у депутати до Хмельницької міської громади. Таким чином, 12… Далі »

За крісло міського голови Хмельницького боротиметься 5 кандидатів За крісло міського голови Хмельницького боротиметься 5 кандидатів

Хмельницька міська територіальна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів на посаду міського голови Хмельницького. Під час засідання 25 вересня комісія зареєструвала… Далі »

На Хмельниччині розпочався сезон цукроваріння На Хмельниччині розпочався сезон цукроваріння

На Хмельниччині розпочався сезон цукроваріння. Як зазначив директор департаменту АПК Олег Омелянюк, всього в сезон цукроваріння в області працюватиме чотири… Далі »

Під завісу каденції депутати облради заповнили вакансії керівників комунальних підприємств Під завісу каденції депутати облради заповнили вакансії керівників комунальних підприємств

Депутати Хмельницької обласної ради на черговій сесії ухвалили ряд кадрових рішень. Голосування за переможців конкурсу відбулося 24 вересня. На посаду… Далі »

У Хмельницькому прозвітували про готовність ЖКГ до роботи в осінньо-зимовий період У Хмельницькому прозвітували про готовність ЖКГ до роботи в осінньо-зимовий період

До роботи в осінньо-зимовий період комунальні тепло – та водопостачальні підприємства міста готові, проінформував на засіданні  виконавчого комітету Василь Новачок,… Далі »