На Хмельниччині 126 нових хворих на COVID-19 та два летальних випадки На Хмельниччині 126 нових хворих на COVID-19 та два летальних випадки

Хмельницька ОДА інформує: станом на 18.00 21 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 5168 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 258… Далі »

Форум у Старокостянтинові: команда «ЗА МАЙБУТНЄ» продовжує збирати однодумців Форум у Старокостянтинові: команда «ЗА МАЙБУТНЄ» продовжує збирати однодумців

Форум прихильників партії «ЗА МАЙБУТНЄ» відбувся 21 вересня у місті Старокостянтинів. Під час заходу презентували місцеву команду політичної сили. Відкриваючи… Далі »

Альтернатива є: “Сила і честь” йде на місцеві вибори у Хмельницькій області потужною командою Альтернатива є: “Сила і честь” йде на місцеві вибори у Хмельницькій області потужною командою

Майже 1 000 сильних лідерів і активних громадян з усіх куточків області йдуть у місцеві ради від партії Ігоря Смешка… Далі »

ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА! – із таким гаслом іде на місцеві вибори Хмельницька обласна організація партії ВО «Батьківщина» ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА! – із таким гаслом іде на місцеві вибори Хмельницька обласна організація партії ВО «Батьківщина»

Обласна конференція «біло-сердечних», що пройшла в минулу неділю в обласному центрі, визначила близько півтори тисячі кандидата, які балотуватимуться  25 жовтня… Далі »

25-27 вересня у Кам’янці-Подільському стартує ювілейний Respublica Fest-2020 25-27 вересня у Кам’янці-Подільському стартує ювілейний Respublica Fest-2020

25-27 вересня у Старій фортеці Кам’янця-Подільського, на Руські брамі та паралельно у десяти містах України пройде ювілейний фестиваль музики, стріт-арту… Далі »