ЄДИНА НАДІЙНА КОМАНДА! – із таким гаслом іде на місцеві вибори Хмельницька обласна організація партії ВО «Батьківщина»

Обласна конференція «біло-сердечних», що пройшла в минулу неділю в обласному центрі, визначила близько півтори тисячі кандидата, які балотуватимуться  25 жовтня на виборах до місцевих рад усіх рівнів. Це знані на Поділлі люди, професіонали своєї справи, життєва історія яких складає історію успіху Хмельниччини. Серед них – депутат Верховної ради чотирьох скликань, очільник хмельницьких «батьківщинівців» Олег Лукашук, перший фермер Хмельниччини, а нині –  Голова асоціації фермерів Поділля Анатолій Перейма,  Заслужений лікар України, головний лікар Городоцької ЦРЛ Микола Дралюк, заступник голови Хмельницької обласної ради, полковник-артилерист,  учасник війни на Сході – Валерій Лесков та чимало інших. У «телефонному режимі», в  напутньому слові конференції, лідер партії Юлія Тимошенко зауважила, що вірить в успіх ЄДИНОЇ НАДІЙНОЇ КОМАНДИ «БАТЬКІВЩИНИ»  ХМЕЛЬНИЧЧИНИ.

На Поділлі  партія «Батьківщина» завжди мала сильні позиції. І ЗАВЖДИ демонструвала відмінні результати на виборах. Я вірю у перемогу наших  кандидатів-хмельничан. Тому, що знаю, вони – кращі з кращих, люди, за плечима яких не пустопорожні гасла чи обіцянки, а реальні справи, знання, досвід. А головне – істинне, непідробне бажання зробити життя своїх земляків заможним і щасливим.

Єдиною партією з повноцінною структурою регіональних організацій, і це визнають – усі, є сьогодні саме «Батьківщина». На Хмельниччині, лави партії Юлії Тимошенко нараховують близько 40 тисяч, так і хочеться сказати – багнетів!

Якщо звітати в найвіддаленіше село на Хмельниччині  і запитати, хто в них представляє  партію «Батьківщина», вам обов»язково  назвуть ім»я і покажуть хату, в якій мешкає прихильник чи прихильниця  Юлії Тимошенко. Скажіть, яка з нинішніх партій, члени яких перелітають, перед виборами, як горобці – від одної купки зерна до іншої, може похвалитися такою стабільністю і монолітністю своїх лав, як наша? Жодна! –  Ці слова присутнього на конференції заступника голови партії «Батьківщина», народного депутата Івана Крулька потонули в морі схвальних оплесків.

Як сама партія «Батьківщина» і її лідер Юлія Тимошенко, хмельницькі «батьківщинівці» на своїй передвиборчій конференції задекларували чіткі позиції щодо ключових напрямків розвитку  української держави і Хмельниччини – зокрема.

Статистика свідчить, що кожен десятий працездатний подолянин нині – безробітний. Щоб прогодувати сім»ю, величезна кількість хмельничан виїжджають за кордон, а ті, хто має роботу вдома, не в змозі  забезпечити гідне життя своїх родин. Тому впровадження новообраними радами Хмельниччини  цільових програм по  підтримці малого та середнього бізнесу, створення сприятливих умов  для ведення підприємницької діяльності,  на переконання учасників конференції,  відкриє шлях до подолання безробіття та стимулювання самозайнятості подолян.

Будучи аграрною, Хмельницька область УЖЕ потерпає від непродуманого АНТИНАРОДНОГО закону  про «продаж землі». Торгівля землею під час війни, переконані в партії «Батьківщина» – це ще одна помилка нинішньої влади. Тож кандидати-батьківщинівці, після їхнього обрання, планують ініціювати відміну – через суд, референдум, рішення сесій місцевих рад, цього  АНТИУКРАЇНСЬКОГО закону. Так само, до речі, як і «Закону про гральний бізнес».

-Недопущення подальшого скорочення мережі шкіл, лікарень, бібліотек, клубів. Замість нищівної медреформи Супрун, ми виступаємо за страхову медицину, при якій роботодавці мають сплачувати страховку своїм працівникам, а пенсіонерам,  дітям і безробітним – держава. Невідкладна медична допомога має бути БЕЗКОШТОВНОЮ, а зарплата медиків – ДОСТОЙНОЮ,- записали окремим пунктом у свою передвиборчу програму учасники конференції.

Виокремимо 5 положень, які рефреном звучали у виступах багатьох кандидатів.

1.«Батьківщина» – партія справжніх патріотів! Послідовно виступаючи за приєднання України до ЄС і НАТО, вона захищає інтереси українців і української економіки.

 2.Партія допомагає боронити рідну землю на фронті і дбає про добробут тих, хто працює в тилу, захищає рідну мову і робочі місця для українських робітників.

 3. «Батьківщина» не дозволить поступитися ані клаптиком нашої території і нашого суверенітету «зовнішньому управлінню», відродить вітчизняну промисловість і науку, поверне землю і стратегічну власність народу.

 4. Усі наші ресурси служитимуть лише Україні і українцям.

  5.«Батьківщина» – єдина команда, здатна повернути країні мир і територіальну цілісність!

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. потонули в морі схвальних оплесків

 2. А Солов’ян Воронецький що перефарбувався? Позеленів?

 3. Словян, поСИ нів

 4. Все за жульку!!!

 5. А в Киеве вообще бардак.
  https://www.youtube.com/watch?v=9fKH5IbCBW4

 6. Ой скільки можна товкти воду в ступі. Шо та Батьківщина зробила доброго ща стільки років?

  • Для містян нічого, то є правда.
   А для себе любимих , просидівши в комісіях, все що могли пороздавали, понагрібали, понастраювали,
   а хто ж буде відповідати, з кого зпитати: чи якісно, чи відповідно до норм.
   Правильно НІХТО, бо всі свої.Рука руку миє. А ВИ ї далі голосуйте за “нашого найкращого”, який сесію проводить з 120-150 питань за 2 години.роздає ВСЕ, для своїх.
   А зараз як ті миші тікають з лодки. ПЕВНЬОВИ,КОЛІЩАКИ – вам ще мало. Ви, теперішні депутати , ви як ті проститутки, вам все мало,
   чи це ваша така “ПРОФФЕСІЯ” МЕТАТИСЯ ПО ПАРТІЯМ…..?! лиш би пройти, а там ……

 7. Как им чуствуется? Когда их оптом покупали, приписанными душами.

 8. Вони вже в минулих каденція показали що лобіюють виключно власні інтереси або якщо заплотиш гроші – ганьба Батьківщині !!!

 9. Надійні як Скочеляс))))

 10. Та падла надійна Скочеляс забудував пів міста , жодного будинку не ввів в експлуатацію , люди не можуть вселитись в законно прибані квартири , жодної гривні не сплатив пайових внесків тому що Картавий друг покриває , вот такі вони надійні , зграя вовків у вівчих одежах ганьба

 11. Що треба зробити, щоб в депутати потрапили тільки ті хто зробить найбільше для простих людей?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.