Різкий стрибок COVID-19: у Хмельницькому за день виявлено 113 хворих Різкий стрибок COVID-19: у Хмельницькому за день виявлено 113 хворих

Станом на 18.00 16 вересня в Хмельницькій області зареєстровано 4338 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 229 – діти, 428… Далі »

Ми об’єдналися, щоб змінити ставлення українського суспільства до жінок – Віолета Лабазюк Ми об’єдналися, щоб змінити ставлення українського суспільства до жінок – Віолета Лабазюк

Ми-жінки об’єдналися, щоб змінити ставлення українського суспільства до жінок. Маємо право БУТИ РІВНИМИ! Не першими після чоловіків, а рівними із… Далі »

Поліція шукає свідків ДТП, за наслідком якої в лікарні опинилося 8 людей Поліція шукає свідків ДТП, за наслідком якої в лікарні опинилося 8 людей

З метою встановлення усіх обставин дорожньо-транспортної пригоди за участю рейсового автобуса «ПАЗ» та автомобіля «Тесла», яка сталася 15 вересня о… Далі »

Чи реально заощадити на автоцивілці, оформлюючи поліс онлайн? Чи реально заощадити на автоцивілці, оформлюючи поліс онлайн?

Усяк кулик до свого болота звик. Так і з автоцивілкою: оформлюєш вже котрий рік поспіль в одного страхового агента, не… Далі »

На реалізацію 5-річної програми “Громадські ініціативи” Хмельницького міський бюджет передбачає 10 млн грн На реалізацію 5-річної програми “Громадські ініціативи” Хмельницького міський бюджет передбачає 10 млн грн

Депутати Хмельницької міської ради мають намір затвердити програми «Громадські ініціативи» Хмельницького на 2021-2025 роки кошторисом 10 млн грн. Відповіний проєкт рішення… Далі »

Команда Симчишина спостерігатиме за місцевими виборами Команда Симчишина спостерігатиме за місцевими виборами

Центральна виборча комісія надала дозвіл ряду громадським організаціям мати офіційних спостерігачів на місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Про це сказано… Далі »

Мешканець Нетішина, який хворів на COVID-19 і порушив карантин, заплатить 17 тис. грн Мешканець Нетішина, який хворів на COVID-19 і порушив карантин, заплатить 17 тис. грн

Нетішинський міський суд визнав винним місцевого мешанцям у порушенні правил карантину і оштрафував на 17 тис. грн. Про це свідчить… Далі »

Сьогодні у Хмельницькому призупинять водопостачання: адреси Сьогодні у Хмельницькому призупинять водопостачання: адреси

Адміністрація МКП «Хмельницькводоканал» повідомляє, що у зв’язку з проведенням робіт по заміні запірної арматури на перехресті вул. Шевченка — вул…. Далі »