На реалізацію 5-річної програми “Громадські ініціативи” Хмельницького міський бюджет передбачає 10 млн грн

Депутати Хмельницької міської ради мають намір затвердити програми «Громадські ініціативи» Хмельницького на 2021-2025 роки кошторисом 10 млн грн.

Відповіний проєкт рішення опублікований на сайті міської ради.

Метою Програми є підтримка громадських ініціатив, спрямованих на акумуляцію ресурсів міської влади та громадськості для створення базисів сталого соціальноекономічного розвитку міста та/або вирішення конкретних проблем, що його стримують.

Претендувати на кошти бюджету можуть громадські організації та інші неприбуткові організації, які діють на території Хмельницького, за винятком політичних партій та бюджетних установ.

Максимальний розмір фінансової підтримки на реалізацію мікропроєктів становить 200 тис. гривень.

Не фінансуються аналогічні/схожі за змістом мікропроєкти ГО, які ставали переможцями конкурсу Програми декілька років поспіль.

В цілому, починаючи з 2021 року, пропонується виділяти по 2 млн грн на реалізацію програми “Громадські ініціативи”.

Переможців мікропроєктів визначатиме конкурсна комісія, куди ввійдуть депутати міської ради,
начальники управління економіки та фінансового управління, представники виконавчих
органів міської ради, громадських організацій. Головуватиме на ній заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Хотілося б подивитись звіт по реалізації попередніх проєктів,і які з них до цього часу ще існують,а також яку користь від цього отримала громада!

    • Те що фізично є, наприклад дитячий майданчик, то хочь щось. Є, пердекли де своїх задолизів підкормив, та все. Сама гарна ініціатива, це з бюджету придбати квіток до Синяви, Маниківців, Старокостянтиніва та інших поселень, та відправити шоблу по рідних домівках.

  2. Викінулі в пропасть.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.