25-27 вересня у Кам’янці-Подільському стартує ювілейний Respublica Fest-2020

25-27 вересня у Старій фортеці Кам’янця-Подільського, на Руські брамі та паралельно у десяти містах України пройде ювілейний фестиваль музики, стріт-арту та цифрового мистецтва Respublica Fest-2020.

У зв’язку із пандемією Covid-19 формат фестивалю частково змінюється – частина фестивалю переходить у цифровий формат та буде доступна дистанційно для усіх охочих.

Кожен із трьох фестивальних днів транслюватиметься на окремому youtube-каналі інформаційних партнерів:

25 вересня — Kolegi Studio https://bit.ly/3iVYrRb

26 вересня — Супер Сус https://bit.ly/3ccHYoM

27 вересня — СЛУХ https://bit.ly/3iTZalu

Панорамні онлайн-стріми з локацій Старої фортеці, персональні аватари, цілий світ Республіки у Minecraft, стріми та зуми з гримерок, виступи гуртів на баштах фортеці та повітряній кулі, візуальні проекції та digital art — все це дозволить залучити до фестивалю більше глядачів та артистів, ніж зазвичай. Фестиваль стає ще більш інклюзивним та цікавим.

Сцени будуть розташовані на території у 5 гектарів просто неба в локаціях Старої фортеці та Нового замку. Доступ на територію фестивалю буде обмежений відповідно до нормативів МОЗ та карантинних правил, актуальних на дати проведення події.

Віртуальну програму фесту створюють партнери — інституція X-Platform. Тема цьогорічної мистецької частини — “Механізм”: космічні фрактали та скульптури над сценами, лаунж-зона з моушн інсталяціями, прямі трансляції перформансів у реальному часі та багато інших медійних сюрпризів.

А ще кілька десятків музикантів візьмуть участь у фестивалі дистанційно, їхні виступи будуть демонструватися на великих екранах у Кам’янці-Подільському та на youtube-каналі фестивалю.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Ну, что готовтесь больнички. В октябре к вам пополнение коронованных приедет. За то потанцуем.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.