У Хмельницькому прозвітували про готовність ЖКГ до роботи в осінньо-зимовий період

До роботи в осінньо-зимовий період комунальні тепло – та водопостачальні підприємства міста готові, проінформував на засіданні  виконавчого комітету Василь Новачок, повідомляє Хмельницька міська рада.

Так, міськими комунальними підприємствами «Хмельницьктеплокомуненерго» та «Південно-Західні тепломережі» до початку осінньо-зимового періоду 2020-2021 років підготовлені всі котельні, центрально-теплові пункти, виконані роботи з реконструкції теплових мереж, ремонту газових котлів. Роботи з ремонту систем теплопостачання та гарячого водопостачання завершуються. Міським комунальним підприємством «Хмельницькводоканал» до роботи в осінньо-зимовий період підготовлені всі свердловини та водопровідні станції, виконано промивку та дезінфекцію водопровідної мережі. Продовжуються роботи з ремонту та заміни зношеної запірної арматури, ремонту та заміни аварійних ділянок водопроводу.

Управляючими муніципальними компаніями Хмельницької міської ради та комунальними підприємствами міста підготовлено всю спеціальну техніку (25 одиниць) і обладнання для прибирання снігу та льоду. Комунальним підприємством по будівництву, ремонту та експлуатації доріг заготовлено 619,1 тонн піску та заплановано заготовити 900,0 тонн солі, залишок з осінньо-зимового періоду 2019-2020 років – 5920 тонн пісчано-соляної суміші та 1888 тонн солі.

Водночас, аналізуючи роботу з підготовки до нового осінньо-зимового періоду організацій, які обслуговують житлові будинки міста, виконавчий комітет визнав незадовільною роботу товариства з обмеженою відповідальністю «Керуюча Компанія «ДомКом Хмельницький», про що свідчать стан внутрішньобудинкових мереж деяких житлових будинків та численні скарги хмельничан.

Внаслідок багатьох чинників, у тому числі платоспроможності у цей період хмельничан, найбільшу кредиторську заборгованість за товари та послуги має УМК «Проскурівська», яка становить 2408 тис.грн.

Підсумовуючи основне питання порядку денного розширеного засідання виконавчого комітету, Олександр Симчишин зазначив, що стан готовності до осінньо-зимового періоду 2020-2021 років можна оцінювати як задовільний.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Оце нещастя звітувало. Маниківський чепушило?

  2. Як завжди перші в Україні,хмельничани можуть бути спокійні, тепло в їхніх оселях буде!
    Команда Симчишина в дії!

  3. Прозвітували що в повній жопі ЖКГ

  4. Прозвітували що яйця в різні кошики попідкладали. Йдуть в депутати під різними знаменами аби в майбутній раді не було опозиції.

  5. Той домком разгонять надо. Хуже конторы не найти в Украине.

  6. Бездарний мер Симчишин, а ЖКГ відстій при ньому!!!!!!!!!!

  7. А дурачка Путина вернули?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.