Безпартійні “свободівці”, чиновники та нові обличчя. Кого веде “Команда Симчишина” до Хмельницької міської ради

На початку червня у політикумі Хмельницького чимало переполоху наробила досі невідома політична сила, яка у свою назву взяла прізвище міського голови. Це Команда Симчишина, яка спочатку робила заявку, що гратиме власну скрипку на місцевих виборах цієї осені. Незалежно, чи вступить до її лав сам градоначальник міста. Однак ближче до розпалу виборчої кампанії стало зрозумілим, що молоде політичне об’єднання виявилося, по суті, тимчасовим притулком для багатьох соратників із колись рейтингової після Революції гідності партії “Свобода”.

З цією аксіомою довелося погодитися й міському голові Олександру Симчишину. На початку вересня він визнав, що має прямий стосунок до Команди Симчишина”. А згодом завітав на її партійну конференцію, де відбулося висунення кандидатів у депутати місцевих рад.  

23 вересня Хмельницька міська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів у депутати від “Команди Симчишина” до Хмельницької міської громади, яка тепер, крім обласного центру, включатиме нині створені Шаровечківську та Олешинську ОТГ і ще кілька сільських рад.

Саме із цієї партії “Незалежний громадський портал” розпочинає аналіз кандидатів, котрі змагатимуться за 42 депутатські мандати до нової місцевої ради. До речі, політсила висунула максимальну кількість претендентів.

Просвободівське крило

Веде “Команду Симчишина” теперішній депутат Хмельницької міської ради від ВО “Свобода” Віталій Діденко. На місцевих виборах-2015 він очолював партійний список “Свободи”, а також перебував у її лавах. Після потрапляння до ради майже рік керував фракцією, але потім добровільно склав повноваження.

На парламентських виборах 2019 року пан Діденко за підтримки “Свободи” та мера Симчишина балотувався до парламенту у 187 виборчому окрузі з центром у Хмельницькому. Проте програв висуванцю від президентської “Слуги народу” Миколі Стефанчуку.

Крім цього, у 2010-2015 роках Діденко разом із Олександром Симчишиним і Володимиром Гончаруком були депутатами Хмельницької міської ради від ВО “Свобода”.

Нинішній статус кандидата під №1 “Команди Симчишина” — безпартійний.

Міський голова Олександр Симчишин. Фото з ФБ “Команда Симчишина”

№2 Володимир Гончарук. З грудня 2015 року працює заступником Хмельницького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. У 2013-2014 роках рахувався помічником народного депутата від ВО “Свобода” Ігоря Сабія. Зараз безпартійний.

№4 Анастасія Ярова. Депутат Хмельницької міської ради від ВО “Свобода”. З 2017 року працює головним спеціалістом відділу дошкільної та позашкільної освіти департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради. Безпартійна.

№6 Микола Ваврищук. Депутат Старокостянтинівської міської ради від ВО “Свобода”. Офіційно є заступником хмельницького комунального підприємства “Спецкомунтранс” та  одним із двигунів офісу “Розумного довкілля. Хмельницький”, який напрацьовує базу під будівництво сміттєпереробного заводу у Хмельницькому. Безпартійний.

№7 Василь Новачок. Начальник управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради і член міськвиконкому за квотою ВО “Свобода”. На місцевих виборах 2015 року йшов у списках “Свободи” кандидатом у депутати Хмельницької міської ради. На той час рахувався членом “Свободи”, а нині безпартійний.

№8 Ігор Олійник. Радник хмельницького міського голови. У 2015 році балотувався від ВО “Свобода” кандидатом у депутати Хмельницької обласної ради, але не пройшов. Брав участь у війні на Донбасі. Безпартійний.

№9 Анна Маєвська (до одруження носила прізвище Литвинюк). Головний спеціаліст відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради. Після Революції гідності вона як активістка “Свободи” отримала підозру за хуліганство (ч. 3 статті 296 КК) щодо тодішнього голови Хмельницької ОДА Леоніда Пруса за наслідками сутичок 2 липня 2014 року. Безпартійна.

№12 Олег Яницький. Депутат Хмельницької міської ради від ВО “Свобода”. Підприємець, а з липня 2020 року очолює громадську організацію “Команда Симчишина”. Безпартійний.

№13 Тарас Бойцерук. Депутат Летичівської селищної ради від ВО “Свобода”. Нині є членом партії “Команда Симчишина”.

№21 Роман Цимбалюк. Депутат Хмельницької міської ради від ВО “Свобода”. З лютого 2018 року керує Хмельницьким міським комунальним підприємством «Муніципальна дружина». Безпартійний.

№ 38 Олена Лещишина (до одруження носила прізвище Пастернак). Працює начальником організаційного аналітичного та кадрового забезпечення Хмельницької облради. На місцевих виборах-2015 балотувалася кандидатом у депутати Хмельницької міської ради від ВО “Свобода”. Безпартійна.

Підлеглі мера

До цієї умовної групи належать діючі посадовці, які працюють у структурах Хмельницької міської ради.

№5 Оксана Піддубна. Директор комунального підприємства “Хмельницька інфекційна лікарня” (нині це базовий заклад області, який лікує хворих на COVID-19 — НГП). Безпартійна.

№10 Наталія Зимак-Закутня. Директор Хмельницької міської дитячої лікарні. Безпартійна.

№19 Людмила Головко. Головний лікар комунального підприємства “Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2”. Діючий депутат Хмельницької міської ради від “Об’єднання “Самопоміч”. Безпартійна.

№20 Валентина Гесаль. Директор комунального підприємства “Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1”. Безпартійна.

№22 Володимир Пекарський. Очолює хмельницьке комунальне підприємство “Міськсвітло”. Безпартійний.

№24. Надія Балабуст. Заступник директора департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради. Безпартійна.

№25 Алла Войталюк. Директор хмельницького НВК №31. Безпартійна.

№30 Ірина Бачинська. Начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Хмельницької міської ради. Безпартійна.

№34 Валентина Тимошенко. Директор комунального підприємства “Управляюча муніципальна компанія “Озерна”. Безпартійна.

№36 Словян Воронецький. З жовтня 2006 року начальник управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради. Є депутатом Хмельницької міської ради від ВО “Батьківщина”. Що цікаво: у березні 2005 року він вступив до  “Батьківщина” і тричі підряд обирався від неї депутатом Хмельницької міської ради. Нині ж вказав, що не належить до жодної політичної сили.

№39 Ольга Кадуцька. Завідувач міської комунальної аптеки “Віола”. Безпартійна.

№40 Олена Мельникова. Директор комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою міста. Безпартійна.

Бізнесмени, депутати і не тільки

Потрапили до списку “Команди Симчишина” і ряд підприємців, серед яких є нинішні депутати ради.

№3 Юрій Решетнік. Хмельницький підприємець, який очолює партію “Команда Симчишина” і є членом політсили.

№11 Віталій Підгайчук. Підприємець, з 31 липня 2020 року керує обласною організацією партії “Команда Симчишина”.

№14 Анастасія Шевчук. Підприємець, яка є членом партії “Команда Симчишина”.

№15 Лілія Панчук. Директор будинку культури у селі Копистин Хмельницького району. Членкиня партії “Команда Симчишина”.

№16 Ігор Галкін. Підприємець, син діючого депутата Хмельницької міської ради Григорія Галкіна. Безпартійний.

№17. Сергій Болотніков. Депутат Хмельницької міської ради від партії “За конкретні справи”. Є депутатом з 2006 року. Безпартійний.

№18 Андрій Кветко. Депутат Хмельницької міської ради; обрається з 2006 року. Безпартійний.

№23 Володимир Мевша. Начальник відділу продажу, підключення та обслуговування абонентів ТОВ “Альпмонтаж”. На президентських виборах-2019 був офіційним спостерігачем від кандидата і екснардепа від ВО “Свобода” Руслана Кошулинського у 187 окрузі. Безпартійний.

№26 Ярослав Каюк. Лікар-стоматолог ТОВ “Авіценна”. Член партії “Команда Симчишина”.

№27 Юрій Шелест. Підприємець і член партії “Команда Симчишина”.

№28 Юрій Вавринюк. Депутат Хмельницької міської ради від “Об’єднання “Самопоміч”. Безпартійний.

№29 Катерина Марковська. Підприємець, безпартійна.

№31 Анатолій Левчук. Власник торгової марки “Меркурій текстиль”. Безпартійний.

№32 Максим Мураховський. Директор ТОВ “Металсервіс”, представник партії “Команда Симчишина”.

№33 Болеслав Бондар. Сільський голова Шаровечківської ОТГ. Безпартійний.

№35 Валентина Буяр. Головний бухгалтер ТОВ “Подільська кабельна компанія”. Безпартійна.

№37 Андрій Яковюк. Підприємець, безпартійний.

№41 Катерина Ходак. Голова правління ОСББ “Престиж-5”. Безпартійна.

№42 Віктор Симчишин. Керівник відділу продажу ТОВ “Планета Ойл”. Безпартійний. Ймовірно, це рідний брат міського голови Хмельницького.

Віталій Тараненко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 47

 1. Банда Симчишина іде на вибори – це повний жах

  • Жах буде після виборів! Коли банда зайд візьме повну владу.

   • Сподіваємось , що Жаху не буде, а будуть послідовні кроки до покращення життя у нашому чудовому місті.

 2. під прицілом зібрав “найкращий” КОманду.
  Або звільняйся, або в КОманду.

 3. Багатьох із цієї команди знаю протягом десятиріч. Прекрасні спеціалісти, порядні люди, патріоти міста і України. Якби раніше прочитала цю статтю, то сама б активно агітувала за них перед виборами. Дуже рада, що багато хто з них будуть в наступні роки в міській владі. Сподіваюсь, що їх енергія, розум, небайдужість допоможуть місту розвиватись і бути безпечним і комфортним . Особливо сподіваюсь, що екологічна свідомість обраних депутатів буде на достатньому рівні та дозволить не погіршувати стан довкілля міста. Успіхів новій “команді Симчишина”!

 4. Спокойно граждане.Кого бы не избрали – итог будет один…..
  При отсутствии денег черной икры не отведаешь.
  И если откровенно, Выходной день в чудо городе Хм. Куда пойти отдохнуть семье с маленькими детьми? ………

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.