У Хмельницькому з’явилася нова партія “Команда Симчишина”

У Хмельницькому з’явилася нова політична партія “Команда Симчишина”, яка співзвучна з прізвищем міського голови Хмельницького Олександра Симчишина.

Про це свідчать дані бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”.

Початкова назва цієї політсили була партія “Миру і розквіту”, її зареєстрували у листопаді 2015 року у місті Вишгород Київської області. 12 червня 2020 року партію “Миру і розквіту” перейменували у “Команду Симчишина”.

Після зміни політичного бренду помінялося керівництво цієї партії. Тепер нею керує Решетник Юрій Станіславович. Людина з ідентичними ініціалами є місцевим підприємцем. У системі “Прозорро” є одна закупівля: у грудні 2016 року управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради замовило у ФОП Юрія Решетник плит OSB D 22 для технічного покриття каркасу на суму 58 тис. грн.

Також з відкритих джерел відомо, що Юрію Решетнику 36 років.

Між іншим, партія “Команда Симчишина” прописана у Хмельницькому на вулиці Панаса Мирного, 21/4. Саме цю адресу вказав у тендерній документації ФОП Решетник.

Нагадаємо, що на позачергових парламентських виборах 2019 року міський голова Хмельницького Олександр Симчишин підтримав місцевого депутата-“свободівця” Віталія Діденка, який балотувався до Верховної Ради під брендами #команда Симчишина і ВО “Свобода”, але не пройшов.

На початку 2020 року у соціальних мережах зараєстрували групи під назвами #команда Симчишина. Зокрема, телеграм-канал #команда Симчишина пояснює читачам свою місію: “Українці, з кожним днем стає все складніше донести до вас правдиву та актуальну інформацію про наше місто та Україну в цілому. Хитрі алгоритми соцмереж працюють так, щоб залучити якомога більше платної реклами. Тому ми вирішили створити Telegram-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Тут ми будемо викладати якісну аналітику, правдиву інформацію про те, що відбувається в Хмельницькому та в країні загалом. Лише згуртованість та клопітка робота кожного з нас не лише змінить місто, а й країну на краще!”.

Як відомо, на місцевих виборах-2015 висуванець і член ВО “Свобода” Олександр Симчишин здобув перемогу за посаду міського голови Хмельницького.

На цю ж тему читайте публікацію “Чому #команда Симчишина програла на виборах“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 51

 1. Нет слов. “Партия”? Сколько “бабла” за это платят?

 2. Симчишин один з кращих мерів України.

  • Чим Симчишин кращий за інших попередніх міських голів Хмельницького? Аргументуйте обґрунтовано?

   • Кількість побудованих садочків і відремонтованих доріг і дворів за всі часи бувших мерів

 3. Смішно,коли проплачені боти від мого імені хаять найкращого мера України!
  Ці проплоченки,спочатку пишуть під анонізмами,а коли бачать що їм розуму не вистачає аргументовано відписувати,тупо починають хаяти мера під моїм ніком,ну що ж “проплоченки-шльондри”,нічого у вас не виходить,а місцяни бачать роботу міського голови і його команди і обовязково підтримають на майбутніх виборах,а скотиняки проплачені подавитесь власною жовчю!

  • Ти такий розумний, тоді дай обґрунтовану відповідь, чим Симчишин кращий міський голова за інших попередніх міських голів Хмельницького? Аргументуй обґрунтовано?

   • Якщо ти живеш в місті,то ти або сліпий,або телепень недорозвинений.Перший варіант,я одразу відкидаю,тому що писати коментарі зір необхідний,мізків можна і не мати.Тому я схиляюсь до другого варіанту-телепень,тому що тільки телепень не може бачити позитивні зміни,а тому які б я аргументи не писав,в тебе всеодно не вистачить мізків їх опрацювати.Так як не вистачає мозку написати своє справжнє їмя.

   • Туалет будує, а один поставив

 4. Мерство то хлібне місце, тому всі тримаються за те крісло обидвома руками та хтять щодовше протриматись у тому сідлі.

 5. Хмельниччани. Встанемо всі як один за манду Симчишина!

  • Дуже скоро всі мешканці Хмельницького почують і побачать що Картава потвора разом зі своїми ганебними побратимами виробляли , як з підприємців гроші за вирішення питання вимагали , як звільняли від сплати пайової за гроші , як призначення одним міняли за гроші інших відправляли , як за відкати хати будували , як все відбувалося на справді і після того розумні Хмельничани дадуть оцінку цій команді всевдо патрійотів

 6. Моё мнение если есть факты нужно подавать заявления в полицию СБУ ДБР НАБУ и пускай расследуют , а не голословно обвинять , но хочу сказать что два года назад наша семья обращалась на земельную комиссию чтобы перенести и расширить магазин , нам открытым текстом представитель земельной комиссии намекнул что если заплатим наш вопрос будет решен позитивно , но к сожалению столько денег у нас не было , мы с трудом насобирали чтобы обновить магазин так как ему уже 20 лет , но вопрос остался открытым , кстати наблюдаю почти каждую сессию подобные вещи происходят , как говориться не пойман не вор .

 7. Свобода прийдет порядок наведёт в своих карманах , что во Львове когда были при власти , что после одной революции , что после другой революции и поэтому когда люди раскусили этих клоунов рейтинг их стал ниже плинтуса , так будет и этой горе командой бандитов и барыг

 8. Ну що телепні сволотівські чого мовчите нема що сказати на захист патрона картавого скоро всі підете в небуття

  • час покаже
   якщо на виборах виграє С. в небуття піде твій коммент і твоя думка

   • Семке и его паганой братии будет дан настоящий бой!!! Но!!! По правилам!!!! По закону!!!Все покажем, все объясним, каждому горожанину, жителю Хмельницкого!!! Семка ещё сам оху..т, что с ним, с многих вещей даже не делились побратимы! ” Крысятничали, так сказать!

 9. Андрійко,ти дебілко в жовтні побачиш реальну підтримку Симчишина і здохнеш від своєї жовчі.

  • Степан задолиз безграмотний і дибілкуватий, що скажеш електорат Симчишина. Бидло степанівське бот проплачений.

  • Такі бидляки як стьопка підрило носяться з Симчишиним який розворовує Хмельницький

 10. А нічого що ви бабла накрали і місто тим самим опустили?

 11. Цікаво хто в ту партію “ДОБРОВІЛЬНО” вступив.
  1. Керівники комунальних підприємств, які були призначені “найкращим”-да
  2.Аноніми які вихваляють “найкращого”- ні
  3. Яка ж їх чисельність, тих партійців -0,2%

 12. Місто розвивається завдяки Нам містянам платникам податків, і команда Симчишина не вклала в цей розвиток нічого.Після децентралізації кошти осідають всі в міському бюджеті,також держава взяла на себе зобовязання на утримання шкіл,лікарен і т.д. чого не було раніше за попередників Симчишина. За ці кошти які надходять в міський бюджет потрібно робити значно більше.Дуже прикро що такі фахівці як медичні сестри,вихователі дошкільної освіти отримують мізерну,мінімальну заробітю плату 4000-5000 тис.,при тому коли мер в 2019 році отримував 57000,00 грн. щомісяця і його заступниками отримували в 2019 році від 36000 -47000.00 грн. Ви тільки вдумайтеся в ці цифри. І це в це справедливо Ви рахуєте?

 13. Протягом каденціі діючої влади скільки знищено,звільнено фахівців в місті який безлад твориться в ЖКГ один зовнішній вигляд очільника що вартує,скільки керівників змінено в медицині і далеко не нанайкращих, за освіту взагалі знищено галузь замінено директорів і на кого замінено візьмем до прикладу Ліцей №17 працював виважений,досвідчений директор, а що на разі ми бачимо Пірога в стані алкогольного спяніння. На зав.дитсадками введена “такса” щобі перепідписати контракт ціна залежить на який термін підписана трудова угода,(а це 3000-5000 тис. євро) як не прозоро і з порушення законодавства проходить конкурс директорів шкіл.Чим ми втішаємося зробленою велодоріжкою за мільйон,і без неї до цього часу обходилися, а скільки за нюю відмито наших як платників податків з Вами коштів місцевого бюджету. Це дуже сумно через кілька років і місто знищать повністю таками темпами і підходом.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.