Мер Хмельницького зізнався, що планує переобратися на виборах від партії “Свобода”

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин зізнався, що на чергових місцевих виборах 25 жотвня, планує переобратися від партії “Свобода”.

Фото з соцмереж

Про це він сказав під час брифінгу у середу, 9 вересня.

“Поки чіткого рішення немає. Я є членом Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, тож планує від нього балотуватися. З 15 вересня почнеться офіційне висунення кандидатів, тоді всі усе побачать”, – прокоментував мер.

Він зауважив, що перебуває у лавах “Свободи” з 2009 року.

Що стосується нової партії “Команда Симчишина”, то Олександр Симчишин визнав, що має до неї прямий стосунок. Однак назвав це неполітичним проєктом, а об’єднанням людей, котрі змінюють місто Хмельницький.

“Туди входять і “свободівці”, і активісти, і волонтери, бізнесмени і прості містяни. Всі вони надалі змінюватимуть Хмельницький і район”, – пояснив градоначальник.

Нагадаємо, що на мерських виборах-2015 тодішній експерший заступник голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин переміг як висуванець ВО “Свобода”

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 25

 1. Супер. Ще би Команда Симчишина за область взялась. Було би добре!!!

 2. Звичайна повія!!!

 3. Куда ж він без свободи.
  Вона його породила, вона його й похоронить.

 4. Симчишин це називається всидіти на двох стільцях і політична проституція! Дуже ти вже хитро зроблений! Якби не твої партійні боси, які коли дізналися, що ти створив під себе партю “Команда Симчишина”, то відразу ж приїхали до тебе зі Львова в Хмельницькому, і нагадали тобі, кому і чим ти зобов’язаний, то балотувався б на посаду міського голови Хмельницького не від “Свободи”, а від своєї партії “Команда Симчишина”!

 5. Недарма на пузі написано “Гість”

 6. Пойдёт от сволоты не буду за него голосовать.

 7. Нагнули Картавого…. от і буде сидіти дупою на двох стільцях…. не даром смотрящі при ньому як то Бондаренко та Юлька…. ша ..сказали.. ти винен… іди від сволоти….

 8. А чому мовчить Стьопка-бот ? Що вже не платять ???

 9. Симчишин це вирок Хмельницького. Туповатий, зарозумілий укладач плитки і псевдовчений. Все як любить манюпас, ідеал НАЧАЛЬНИКА.
  Так що буде валити Хмельницький до рівня Синяви ще багато років.

 10. Це ще раз підтверджує те, що якщо він підар – то це назавжди

 11. Подайте шляпу и пальто ибал я ваше шапито

 12. Назвіть прізвище кандидата, який може стати гідною заміною Симчишину

 13. Сэм ты мудак

 14. Я вже неодноразово писав, що “Свобода”, “Правий сектор” та інші такі “націонал-свідомі” та ультра-патриотичні радікальні організації по суті “зіграли на руку” Путіну, якому такий хаос і громадянська війна на / в Україні були необхідні для того, що б призупинити просування НАТО на схід. Пересічні (рядові) члени цих організацій (зазвичай маргінали, яким пообіцяли “манну небесну”) про це і про те, що їх просто використовують, звичайно не знали (і не здогадувалися тоді), а от керівництво … можливо і “на зарплаті” у Путіна.

 15. Симчишину йти від Свободи є єдиним правильним рішенням. Думаючі люди не люблять коли кандидат змінює партію. Але думаючих на виборах не так вже й багато. Але якщо зараз люди взнають реальні факти та суми хабарів та відкатів, то не буде він мером ні від якої партії. Цифри зашкалюють 😭

 16. Бандерлоги-ублюдки

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.