Вибори-2020: “Команда Симчишина” зареєструвала обласний партійний осередок

Політична партія “Команда Симчишина”, у назві якої використовується прізвище міського голови Хмельницького, зареєструвала обласну регіональну партійну організацію.

Офіційною датою реєстрації вказано 5 серпня 2020 року.

Як свідчать відомості бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, керівником організації є Віталій Підгайчук. Останній раніше працював ведучим на обласному телебаченні, а нині все більше з’являється в оточенні, наближеному до хмельницького мера.

Разом з тим, 30 липня офіційно зареєстровано громадську організацію “Команда Симчишина”.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, її заснували троє хмельничан: Богдан Попадюк (двічі балотувався у депутати Хмельницької міської ради від ВО “Свобода” у 2010 і 2015 роках, але не пройшов; був помічником депутата Хмельницької міської ради VII скликання від ВО “Свобода” Леоніда Трача, який у травні 2017 року достроково склав мандат); Богдан Цимбалюк (був помічником депутата Хмельницької міської ради VII скликання від ВО “Свобода” Олега Гунька, який достроково припинив свої повноваження) і депутат Хмельницької міської ради VII скликання від ВО “Свобода” Олег Яницький.

Керівником організації став депутат Яницький. Що цікаво: офіційна адреса організації ідентична прописці, яку під час реєстрації ГО вказав депутат-“свободівець”.

Раніше повідомлялося, що партія “Команда Симчишина” пішла на несподіваний крок – припинила діяльність Хмельницької обласної регіональної парторганізації. Державну реєстрацію припинення обласного осердку 31 липня провело Центрально-західне міжрегіональне управління міністрества юстиції (Хмельницький).

Довідково. У Хмельницькому з’явилася нова політична партія “Команда Симчишина”, яка співзвучна з прізвищем міського голови Хмельницького Олександра Симчишина. Початкова назва цієї політсили була партія “Миру і розквіту”, її зареєстрували у листопаді 2015 року у місті Вишгород Київської області. 12 червня 2020 року партію “Миру і розквіту” перейменували у “Команду Симчишина”.

Згодом сам мер Олександр Симчишин пояснив, що партію «Команда Симчишина» зареєстрували люди, які є прихильниками діяльності міського голови, але не є “свободівцями”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. Желаю партии Симчишина провала. Свобода не должны быть у власти.
  Это позор для нашей страны

  • При владі не повинно бути комуністів, кадебістів, регіоналів і всілякого проросійського лайна, яких підтримують такі малороси як ти

   • Херої, фронт не в стінах міської ради. Боротися в владних кабінетах за корупційні схеми достатньо однієї каденції.

   • Та тим “комунякам” і не снилось що можна так красти як краде симчишин з побратимами з свЯбоди. Таким як злодій симчишин місце на нарах.

   • Симчишин є сином очільника компартійної ячейки на сахзаводі. Були зараз би комуняки при владі, більшість нинішніх сволотівців разом з картавим були в рядах комуняк.

  • для вашої?

 2. Влади і грошенят хочеться симчишиним: “Дєрібан, дєрібан і ще раз дєрібан!!!”

 3. Жах, як Симчишин рветься до влади, оце амбіції в чоловіка. Ну побув одну каденцію, ну не вийшло, то посунься, щоб інші діло робили.

 4. Хмельничани всі підтримують Симчишина . Тільки ублюдки і дрочуни, вякають проти , тут в інеті, з допомогою своіх смердючих, немитих рук.

  • Хто підтримує, понаїхавші рагулі з Старої Синяви ?

  • Які хмельничани мерзота? Рогулі синявсько- маниківські,злодюги, недалекі бувші селюки, це не хмельничани!!! Хмельничан меншість, так!вони зі злістю, огидою дивляться як зайди косороті, гниломорді розкрадають бюджет міста.

 5. Цирк. То реєструєм, то не реєструєм, то прихильники зарєстрували, то виявляється наближені. Що відбувається? Це така передвиборча стратегія? А пробували щось корисне для міста зробити?

 6. Що б не писали проплочені боти і незадоволені Олі,а Команда Симчишина,буде мати більшість в міській раді,тому що хмельничани бачать зміни і роботу команди!

 7. Невдоволеному сволотівцю стьоці правда очі коле, брихун і злодій твій Симчишин разом зі своєю корумпованою командою.

 8. Хто б що не казав,а Симчишин проходить! Кажіть ,не кажіть,а він хороший мер!

 9. Припустимо, я поважний підприємець і мені кажуть вступай в партію, де обласним осередком (тобто мною) керуватиме якийсь малий вискочка…. Ну, такеє(

 10. Молодь за команду Симчишина !!!!!

 11. Митці підтримують нинішнього голову міста і його команду

 12. Освітяни !!! Гуртуемося навколо міського голови і його команди !!!! Треба продовжити зміни в нашій галузі на краще !!!

 13. Лізуть, як мошка мижиочі людям – люди не бидло – зроблять правильний вибір – нехай витрачають гроші на передвиборчу агітацію – працюйте…а ми знаємо кого обирати.

 14. Я мама яка повела свого сина в дитсадок Кобзарик Це фантастика!!!!! Тільки Симчишин і його команда !!!

 15. По стану здоров я маю проходити щоденно 3 км Почав відвідувати парк Чекмана !!! Ніколи не думав що колись побачу таку красу !!!!! ДЯКУЮ !!!!Тільки за команду міського голови !!!!!!!

 16. Навіть думки не допускаю що може бути інший голова !!! Всі хто цього не розуміе не Хмельничани .

 17. СИМЧИШИН – ЗЛОДІЙ ! СКІЛЬКИ ЗЛОДІЯ НЕ ВІДБІЛЮЙ А ВІН ВСЕ РІВНО ЗЛОДІЙ ! НІЧОГО ДІТИ РОЗПЛАТЯТЬСЯ ЗА ЗЛОДІЯ-БАТЬКА. ЗДИХАТИ БУДУТЬ ЙОГО ДІТИ І ЗЛОДІЙСЬКІ ГРОШІ КАРТАВОМУ НЕ ДОПОМОЖУТЬ ТАК ШО ГОЛОСУЙТЕ ТВЕРДОЛОБІ “ХМЕЛЬНИЧАНИ ПОНАЇХАВШІ ЗУ СЕЛА” ЗА СВОГО ЗЛОДІЯ-СИМЧИШИНА !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.