Свободівець Трач склав мандат депутата Хмельницької міськради

Депутат Хмельницької міської ради від фракції ВО “Свобода” Леонід Трач написав заяву про складання повноважень за власним бажанням.

Фото НГП

Леонід Трач (крайній справа у першому ряді). Фото НГП

Про це стало відомо “Незалежному громадському порталу”.

Під час сьогоднішніх обговорень пропозицій до порядку денного чергової сесії секретар міськради Михайло Кривак анонсував відповідну заяву і попросив колег включити її до розгляду. Питання заслуховуватиметься наприкінці пленарного засідання.

Як стало відомо НГП, рішення по Трачу приймалося колегіально фракцією ВО “Свобода”. У коментарі виданню сам Трач відмовився будь-що казати на цю тему. При цьому він не підтвердив і не спростував, що писав заяву.

У прощальному слові пан Трач запенив депутатів, що у його рішенні немає сенсації.

“Після перемоги партії ВО “Свобода” у Хмельницькій міській раді були розмови щороку здійснювати ротації за партійним списоком, аби більшість наших однопартійців побували депутатами”, – пояснив він.

Заяву депутата-свободівця задовольнило 28 із 36 обранців. Двоє висловилися “проти”.

Після приняття позитивного рішення на сесії по свободівцю наступним за рейтингом по партійному списку має зайти теперішній заступник міського голови Володимир Гончарук. Він повідомив НГП, що напише заяву про відмову. Це означатиме, що шанси стати новим депутатом матиме наступний кандидат по списку.

цвк

Як відомо, у Хмельницькій міській раді нараховується 42 депутати. Найбільшу фракцію має ВО “Свобода” – 10 обранців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. А чего дедушку слили? Или в подполье уходит?

 2. а що буде зі зверненням до депутата по 17 виборчому округу.- незрозуміло..ми писали по дорозі та незаконному будівництву в парковій зоні…до кого тепер звертатися–підскажіть будь ласка..

  • ТАК НАВІЩО МІНЯТИ ШИЛО НА МИЛО—ТРАЧ ВЖЕ ВВІЙШОВ В КУРС СПРАВ..ВИВЧИВ ПРОБЛЕМИ ОКРУГУ.

  • ТАК НАВІЩО МІНЯТИ ШИЛО НА МИЛО—ТРАЧ ВЖЕ ВВІЙШОВ В КУРС СПРАВ..ВИВЧИВ ПРОБЛЕМИ ОКРУГУ.

 3. партія має бути послідовною і як кажуть- “коней на переправі не міняють” ! до наступних виборів залишилося небагато часу … і ця заміна депутата не зіграє в плюс- я так думаю !!!

 4. Дедушка прокняпал что молодая патриотическая команда делает что то, против чего выступали, будучи в оппозиции.))) Он еще не знает, что если начнет рассказывать правду, то сделают его “продавшимся Путину, Пороху, черту.

  • Що ти брєдиш? “делает что то, против чего выступали” – давай факти, а не пусті репліки!

   • чорноротий Сашко). факти тебе, человеку, который по всей видимости представляет полит силу только и пустыми репликами славившийся? Это предположение, почему дедушка уходит. Оно так и должно звучать. А факты… факты будет дай Бог, честная прокуратура озвучивать.

    • Пустими репліками тільки ти славишся, адже за свободівської влади стільки у місті зроблено, скільки ще за всі роки незалежності не зробили. Будуються школи і садочки, відбуваються капітальні ремонти доріг, скасували побори у школах тощо.

 5. ВПЕРШЕ БАЧУ ЩОБ ДЕПУТАТ НЕ ТРИМАВСЯ З СВОЄ КРІСЛО Й ТАК ПРОСТО ВСТУПИВ МІСЦЕ ІНШИМ АРГУМЕНТУЮЧИ “аби більшість наших однопартійців побували депутатами”. Одним словом – респект!

 6. Вийшов на трибуну і сказав, що складає мандат, бо не хоче щоб пенсіонери приймали важливі рішення, і уступає місце молодому, учаснику АТО. Достойно!!!! Щоб тут не писали всілякі дурні і бовдури

 7. Да! Уровень дискуссии,,,,

 8. Наведiть порядок в 4 полiклiнiцI. Таке враження,що головний лiкар не говорить,а сипить. Люди приходять не до дому,якась дивна ситуацiя!Черги як за ковбасою,а iй всеодно,слово не скажи. Хамка,тай все!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.