Зав’язали з виборами? “Команда Симчишина” ліквідувала обласну парторганізацію і створила ГО

Напередодні старту місцевих виборів новостворена шляхом зміни назви партія “Команда Симчишина” пішла на несподіваний крок – припинила діяльність Хмельницької обласної регіональної парторганізації.

Відповідний документ потрапив до розпорядження “Незалежного громадського порталу”.

Державну реєстрацію припинення обласного осердку 31 липня провело Центрально-західне міжрегіональне управління міністрества юстиції (Хмельницький).

Разом з тим, 30 липня офіційно зареєстровано громадську організацію “Команда Симчишина”.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, її заснували троє хмельничан: Богдан Попадюк (двічі балотувався у депутати Хмельницької міської ради від ВО “Свобода” у 2010 і 2015 роках, але не пройшов; був помічником депутата Хмельницької міської ради VII скликання від ВО “Свобода” Леоніда Трача, який у травні 2017 року достроково склав мандат); Богдан Цимбалюк (був помічником депутата Хмельницької міської ради VII скликання від ВО “Свобода” Олега Гунька, який достроково припинив свої повноваження) і депутат Хмельницької міської ради VII скликання від ВО “Свобода” Олег Яницький.

Керівником організації став депутат Яницький. Що цікаво: офіційна адреса організації ідентична прописці, яку під час реєстрації ГО вказав депутат-“свободівець”.

Як відомо, З 27 липня до 5 серпня триває прийом Центральною виборчою комісією подань місцевих організацій партій щодо кандидатур для включення до складів обласних, районних, міських, районних у місті Києві територіальних виборчих комісій. Суб’єктом внесення подань щодо кандидатур до складу ТВК є обласна організація політичної партії – в разі відсутності у структурі партії відповідної міської, районної організацій.

Аналогічна ситуація з поданням кандидатів у депутати місцевих рад, а також кандидатів на посади міських голів.

Місцеві вибори відбудуться 25 жовтня цього року.

Як писав НГП, у Хмельницькому з’явилася нова політична партія “Команда Симчишина”, яка співзвучна з прізвищем міського голови Хмельницького Олександра Симчишина. Початкова назва цієї політсили була партія “Миру і розквіту”, її зареєстрували у листопаді 2015 року у місті Вишгород Київської області. 12 червня 2020 року партію “Миру і розквіту” перейменували у “Команду Симчишина”.

Згодом сам мер Олександр Симчишин пояснив, що партію «Команда Симчишина» зареєстрували люди, які є прихильниками діяльності міського голови, але не є “свободівцями”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. картавый чертилла продажная

 2. Нічого цією командою не зроблено, просто почастило їм що геройсман підняв мінімальну і податків навалило з підприємців, яких доречі вони бидлом вважають, і квакають що щось роблять, відкати собі забирають більше 50% тобто крадуть ваші гроші, а з комунального майна нічого не ефективне все збиткове, тобто також розкрадене

 3. Увійшли в активну фазу підготовки до виборів) Надіюсь люди не будуть дурними і нарешті когось достойного виберуть. А то Сем відремонтував дві дороги і тим тішиться. А місцеві підприємці не відчули ніякого розвитку, ніякої підтримки

 4. Ще вазони в минулому році на мільйон гривень на стовпи начіпляв, яких вже чомусь не має!

  • Що ви розумієте в красі) Там же відкати які можна було мати, справа ж в реалі копійчана

 5. Симчишин займається маніпуляцією голосами виборців Хмельницького відчуває що може на виборах бути – ОЙ!!!

 6. Відремонтував, то сильно сказано. На скільки того ремонту вистачає?

 7. Значить Симчишин не матиме свою монобільшість у міській раді, яка могла б виникнути в майбутньому після злиття фракції партії “Команда Симчишина” з фракцією Свободи. Електорат Симчишина – це консолідований електорат, і не всі, хто голосуватимуть за Симчишина, голосуватимуть за Свободу. Левова частка виборців Симчишина – це ліві популістськи налаштовані виборці Слуги Народа, яка в такому разі матиме широке представництво в міській раді, а також частина виборців ЄС, Батьківщини, Голосу і праворадикальний сегмент електорату.

  Призначення ГО “Команда Симчишина” – це буде кішенькова громадська організація, якою керуватимуть з Бульвару.

  • Виборци Симчавого это бараны! Им дай новые ворота, будут смотреть, мыкать, радоваться.

 8. Коментарі від артурчика сторожука і такого самого гімна. І він знову переможе Краще Симчишина мера місто не мало. А ви гандончики як сосали так і сосатимете далі

 9. Команда Симчишина – це найкраща влада у місті яка коли небуть була. А тут ці «негативні» коментарі – це одна людина котра мала вигоду за попередників. Симчишина – об‘єктивно безкомпромісний лідер місцевих виборів. Кожен адекватний хмельничанин це й так розуміє.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.