Партію «Команда Симчишина» зареєстрували люди, які є прихильниками діяльності міського голови, але не є свободівцями

Таку відповідь дав міський голова Хмельницького Олександр Симчишин журналісту газети «Проскурів» у рекламному інтерв’ю, розміщеному на сайті міської ради.

За його словами, Партію «Команда Симчишина» «зареєстрували люди, які давно з нами, є прихильниками того, що ми робимо, люблять своє місто, хочуть його змінювати, але не є свободівцями».

«Я — член ВО “Свобода”. І все ж, не зважаючи на приналежність до партії, міський голова має бути міським головою абсолютно всіх хмельничан. Він не має їх ділити за партійною ознакою, що я й роблю. Людина приходить до мене з комунальною проблемою, а не з політичною. Я маю свої політичні погляди, свою ідеологію, яка мені зовсім не заважає, навпаки, виховала в мені любов до міста, вулиці, країни, людей» – вважає Олександр Симчишин.

Як писав НГП, у Хмельницькому з’явилася нова політична партія “Команда Симчишина”, яка співзвучна з прізвищем міського голови Хмельницького Олександра Симчишина. Початкова назва цієї політсили була партія “Миру і розквіту”, її зареєстрували у листопаді 2015 року у місті Вишгород Київської області. 12 червня 2020 року партію “Миру і розквіту” перейменували у “Команду Симчишина”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 23

 1. Ага, вже Партія пороха в нас була…

 2. Мер на час виконання повноважень має бути поза будь-якою партією. А тут пахне культом особистості.

 3. Партія дєрєбана, гроші понад усе – це їх гловне гасло.

 4. Я підтримаю Симчишина і його команду в будь-якій партії. Люди довели свою ефективність.

  • Тирять вони по чорному! А ефективність—- зайди в ЖКГ, там тобі дадуть список на п’ять років вперед. Де,що будувати, ремонтувати, встановлювати.. тільки гроші щоби були. Симчишину повезло!

 5. Єдиний гідний мер Хмельницького це Симчишин О.С.

 6. Мерською ж…пою на два стільці. Рейтинг Свободи, як би вони не квакали про протилежне, знаходиться у межах похибки. Йти під їх прапорами -самогубство. Зректися – також не варіант, бо стане зрозуміло, що головне все ж таки – гроші, а не ідеї. Як чемодан без ручки. Тому й команда СИ…

 7. Якісь незрозумілі виборчі технології) Типу хоче кинути Свободу, чи що це рухи такі цікаві?

  • Все зрозуміло. Вони хочуть ” командою” та Свободою узяти більшість. ” Каманда візьме перше, бо туди візьмуть популярну директорку школи. Наприклад. Свобода, скоріш за все теж пройде. Но..картавий припускає, ну а Господь…

 8. Вибори не за горами, треба себе показати на інших дивитись не треба – в нас це піаром зовуть…

 9. “Мечтать не вредно” Вредно не мечтать.
  Все для “людей”? Та чухай сам себе де не свербить с..а!!
  Підприємці в захваті, від “наш найкращий”.
  і на кого рівняєте……

 10. Діденко + Симчишин = подальший розвал Хмельницького, “команда”.

  • Карманду усієї цеї шелупоні залетної, ціх трутнів, злодюг- побратимів НАХУ.й з міста.

 11. Діденко+Симчишин+Гончарук,це надія і опора Хмельницького,з приходом до влади цих Свободівців,місто розквітло і з кожним днем змінюється на краще!

  • Де ви шо це непорозуміння вусате Гончарук чмо болотне треба разом з Картавим гнати з міста банановою мітлою вони злодії у законі вусаті та картаві

 12. Симчишин — найкращий мер.

 13. Симчишина – найгірший мер з тих які були в Хмельницькому.

 14. Гідна команда, гідні поваги люди!!! Не потрібно багато писати або ж читати, достатньо озирнутися і подивитись на Хмельницький який змінюється на краще. Молодці, так тримати!!!

 15. Нічого цією командою не зроблено, просто почастило їм що геройсман підняв мінімальну і податків навалило з підприємців, яких доречі вони бидлом вважають, і квакають що щось роблять, відкати собі забирають більше 50% тобто крадуть ваші гроші, а з комунального майна нічого не ефективне все збиткове, тобто також розкрадене

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.