“Команда Симчишина” висунула кандидатів у депутати

18 вересня у Хмельницькому відбулася конференція Хмельницької обласної організації партії «Команда Симчишина», де присутні делегати висунули кандидатів у депутати до Хмельницької міської, обласної та районних рад на вибори, що відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Кандидати від «Команди Симчишина» – це люди з абсолютно різних сфер діяльності: депутати різних рівнів рад, лікарі, науковці, волонтери, активісти, підприємці, колишні військовослужбовці, комунальники, освітяни, заступники Хмельницького міського голови, юристи, студенти – всі ті, хто кожного дня протягом останніх 5 років працював, щоб зробити Хмельницький сучасним, інноваційним та комфортним. Зміни, що розпочались у Хмельницькому в 2015 році повинні бути продовжені. Саме тому, політична партія «Команда Симчишина» висунула кандидатів до міських рад та буде брати участь у чергових місцевих виборах.

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин у своєму виступі на конференції зазначив: «Команда Симчишина» – це об’єднання людей, які змінювали, змінюють і будуть змінювати надалі місто, середовище навколо себе, змінювати свою Україну».

Головне завдання #Команда_Симчишина – це сучасна, заможна й розвинута держава. Тому ми йдемо на вибори, щоб продовжувати зміни. Розраховуємо на підтримку усіх, хто хоче будувати європейську Україну. Переконані, що спільними зусиллями розпочаті зміни будуть продовжені.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 26

 1. Вдалих виборчих перегонів, ми за мера й команду!

  • Може і є пару нормальних. Але переважно злодюги, трутні- нероби, задолизи. Є хмельничани там взагалі?

 2. За Галю Мельник вся освіта! Підтримуємо!

 3. А куда подевался Влад Зайко не идёт в депутаты, такую саморекламу пару лет назад в городе проводил что чокнутся можно. Подсырал Симчишину на каждом шагу!

 4. Цікаво, чому це Іван Гончар втік від свободівців до партії “Сила і честь”?

  • Бо там мразі, рогулі- трутні,ідіоти вирішили що вони спіймали Бога за бороду.

 5. Команда,вперед до перемоги,віримо в світле майбутнє!
  Змінили місто,зміните країну!

 6. Пихаті плебеї з низьким рівнем інтелекту і бажанням обогатитсь за будь-яку ціну. Україна падає нестримним домкратом.

 7. Все ОПГ та схематози які грабували , дурили , робили біднішими хмельничан , відбирали земельні участки та віддавали своїм членам команди які по три каденції сидять в раді , які робили через свої схеми збитки до місцевого бюджену в зборі – голосуй за КоМанду картавого !!!!!

 8. Колишня голота вже має гроші на вибори, а це не дешево – мільйони доларів, звідки у немічних такі суми? Де те НАБУ?

 9. Які ж Хмельничани бовдури…, а може вже і Хмельничан майже не залишилось. Величезне село.

 10. Вся бандитська – картава наволоч в манді на чолі з Віталей-Соплёй Діденко , Квятком , Галкіним , Болотніковим , Яницьким , Смалём , Вавринюком , Афійчуком та Скочелясом эх кАмпанія какая – КоМанда картавОго

 11. По Картавому можна судити і про команду – всі до корита рвуться.

  • а скільки набере команда “опозиції”? хоч хтось пройде? чи результат буде як у Артура Сторожука на виборах від Ляшка в 2015 році?

 12. Команда переможців. Виборці такі ж твердолобі жлоби. Тільки Зебіли можуть з ними конкурувати.

 13. Картавый: “Я и моя молодая команда что-то, где-то делаем”.

 14. Мало награбував сам Сем, то й зібрав команду) в області є ще багато бюджетів, які треба роздерибанити

 15. А Василь Новачок, який за Самчишена обзавівся гектарами землі та будиночком на 273 кв. м теж в команді самого лудчого мера?

 16. Обєднуються, щоб ще більше обібрати простий люд…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.