Мешканцям Хмельниччини представили Стратегію розвитку регіону, а також місцеву команду, яка буде її реалізовувати

9 вересня під час робочого візиту Президента України Володимира Зеленського на Хмельниччину, було представлено Стратегію розвитку регіону, а також команду політичної партії «Слуга Народу», яка візьме участь у місцевих виборах.

Керівник обласного партійного осередку, народний депутат України Сергій Мандзій зазначив, що Стратегія розвитку області вперше розроблялася не у Києві, не підкилимно в інтересах олігархів, а безпосередньо на Хмельниччині – місцевими експертами, науковцями, громадськими діячами. «Частину авторів стратегії ви сьогодні побачите на цій сцені», – підкреслив народний обранець.

Основними пріоритетами Стратегії є:

 • розвиток аграрної сфери. Сьогодні це той «локомотив», що здатний врятувати економіку держави та Хмельниччини, повернути її на шлях відновлення та зростання;
 • розвиток альтернативної енергетики та підвищення енергоефективності в комунальному господарстві;
 • підтримка інновацій у легкій та харчовій промисловості, машинобудуванні та металообробці, які стануть рушійними факторами зростання промислового виробництва;
 • підтримка туризму та галузі культури;
 • розбудова інфраструктури – зокрема, розвиток логістично-транспортних систем регіону, туристичної та промислової інфраструктури.

Також у Стратегії визначено найголовніші п’ять проектів, які будуть реалізовані протягом найближчих двох років:

 1. Відновлення роботи Хмельницького аеропорту.
 2. Завершення реконструкції дороги М-12 (від Голоскова Хмельницької області до кордону із Вінницькою областю).
 3. Повноцінний запуск в області двох індустріальних парків – «Хмельницький» та «Славута», які ефективно поєднають потенціал наших науковців, підприємців та інвесторів.
 4. Розвиток курорту державного значення «Сатанів», що дедалі більше перетворюється на туристичний магніт для гостей з інших регіонів України та закордону.
 5. Будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні.

Під час заходу було представлено і команду політичної партії «Слуга Народу», яка йде на місцеві вибори і буде реалізовувати Стратегію.

В команду партії «Слуга Народу» об’єдналися: 

 • Інна Ящук, претендентка у кандидати на посаду міського голови Хмельницького, декан факультету Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії;
 • Сергій Ведерніков, претендент у кандидати на посаду міського голови Кам’янець-Подільського, підприємець;
 • Василь Гуменюк, претендент у кандидати на посаду селищного голови Ярмолинців, голова Ярмолинецької райдержадміністрації.

Претенденти у кандидати Хмельницької обласної ради: 

 • Андрій Козюра, генеральний директор Хмельницької АЕС;
 • Оксана Бочкарьова, головний лікар Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни;
 • Сергій Зозуля, аграрій;
 • Оксана Натальська, експерт з питань культури та туризму, медіа-координатор обласного штабу партії «Слуга Народу»;
 • Володимир Копанчук, правозахисник, кандидат юридичних наук.

Претенденти у кандидати до Хмельницької міської ради: 

 • Роман Ужва, засновник Digital агентства, голова Хмельницького обласного штабу партії «Слуга Народу»;
 • Валентин Гакало, підприємець;
 • Марина Лісова, експерт-поліграфолог, очільниця представництва Всеукраїнської асоціації поліграфологів у Хмельницькій області;
 • Анастасія Козак, голова Молодіжної ради Хмельницького;
 • Олександр Семенюк, підприємець.

«Я впевнений у нашій команді, у її професіоналізмі, рішучості, здатності реалізувати Стратегію, яка сьогодні була представлена, – зазначив очільник Хмельницького обласного осередку політичної партії, народний депутат Сергій Мандзій. –  Вірю, що ми разом зможемо розбудувати нову успішну і благополучну реальність Хмельниччини, на яку кожен з мешканців нашого чудового краю заслуговує. І разом ми обов’язково переможемо!»

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Мило глянути) Одні хворі. А де відкосивший від мобілізації лейтенант запасу ДІмка Гавноед????

 2. Тем временем педики списывают свои долги и повышают свои зарплаты, идиоты машут в след рукой

 3. Хороша команда молодих професіоналів! І стратегія непогана – обрали головні сфери для розвитку. Нарешті звернули увагу на індустріальні парки. Чекаю коли почнуть втілювати!

 4. Дійсно бачу нові обличчя, за рідким виключенням. Одна з небагатьох нині партій, яка не тягне з собою маріонеток олігархів.

 5. Можна голосувати!

 6. НГП, що за маніпуляція?! Де позначка, що це “політична реклама”? Чому перекручуєте інформацію – Стратегію представляв голова ОДА Д.Габінет, а не якийсь мандзій….

 7. Мені подобаєтся що в кандидати взяли красивих жінок, а вони ще й профсіонали!!! А ще хочу дочекатись справжнього розквіту хмельниччини, деякі з тез розвитку видаються мені перспективними та багатообіцяючими…

 8. За Симчишена і тільки, досить з нас зелених

  • У нас є чудовий мер, з конкретними результатами роботи. А зелених балаболів (не тільки зелених) вже за остані роки надивились. Тому дякуєм, ми не голодні обіцянок наїлись. Тільки за Симчишина

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.