Партія “Слуга народу” представила своїх мажоритарників від Хмельниччини

У Хмельницькому лідер партії “Слуга народу” Дмитро Разумков презентував кандидатів у народні депутати, котрі балотуються у семи одномандатних округах Хмельницької області. Публічний захід відбувся на сцені біля кінотеатрі імені Тараса Шевченка за участю кілька сотень хмельничан.

“Микола Стефанчук (187 виборчий округ) розуміється на законодавчих змінах та боротиметься з корупцією, щоб остаточно знищити це ганебне явище. Оксані Бочкарьовій (188 округ), як головному лікарю госпіталю ветеранів, добре знайомі ті проблеми, з якими стикають наші хлопці після повернення з Донбасу. Фізична та моральна реабілітації ветеранів АТО – один із головних пріоритетів, якими опікується держава. Наступний кандидат – це Олена Копанчук (189 округ) працює адвокатом і займається альтернативною енергетикою. Зважаючи на ті проблеми, котрі створює Україні північний сусід, нині принципово впроваджувати в нашій державі механізми енергозбереження та енергоефективності. У 190 окрузі балотується Олексій Жмеренецький, який займається питаннями електронної демократії та урбаністики. 191 округ представляє Марина Потапова. Вона – юрист і фахівець судової реформи. Не секрет, що в Україні не йдуть інвестиції не через війну чи високі податки, а через судову недосконалість. У 192 окрузі йде Василь Гуменюк, відповідатиме за питання культури. А також Ігор Марчук (193 округ), який володіє питаннями економіки та інфраструктури”, – розповів перший номер списку “Слуги народу”.

На думку кандидата у народні депутати Миколи Стефанчука, хмельничани повинні сформувати єдиний фронт з протидії корупції і зробити так, щоб освіта стала доступною, а місто Хмельницький – чистим.

“Ці проблеми не можуть вирішитися однією людиною. Маємо згуртуватися і добитися змін. Тільки за підтримки людей зможемо створити осередок народних депутатів, який захищатиме інтереси громади. Я особисто питатиму у вас, які закони необхідно ухвалювати. І найголовніше – радитимуся з вами, які проблеми треба піднімати у Верховній Раді”, – наголосив він.

Ще одна висуванка президентської сили Марина Потапова заявила, що судово-правова реформа є запорукою інвестицій в Україні, а  також має спонукати до відновлення довіри людей до судів. А форми прямої демократії – референдуми, опитування, громадські слухання – повинні стати нормою в житті громадян. І нова влада має кожного дня має чути і реагувати на проблеми людей, вважає пані Потапова.

На завершення Дмитро Разумков резюмував: команда “Слуги народу” на парламентських виборах налічує 400 кандидатів, зокрема, 201 особа висунута за партійним списком і 199 – балотуються у мажоритарних округах.

“Прошу вас підтримати цих хлопців та дівчат, щоб вони мали змогу змінити нашу країну”, – додав він.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 29

 1. Чергова джинса від НГП. Не соромно?

 2. Приємна молода команда, а не купка протухлих та збанкрутілих політиків, які в різних іпостасях розкрадають місцеві і державні бюджети. Нехай вам пощастить, хлопці і дівчата!

 3. Йохарний бабий, майже всі люди Гереги

 4. Адвокат Кольгоферів, брат Стефанчука, депутат обласної ради від партії Гереги – це все що треба знати про нові обличчя, кумівство і команду ЗЕ

 5. Потапова фахівець питань судової реформи??? Ха – ха. Напевне через свого чоловіка суддю господарського суду, фахівець? Знає скільки коштують рішення …. Да оце команда.

  • Що,особисто носили хабарі?Чи буйна фантазія? Знаю Потапову особисто як фахівця і чудову людину.

   • Для когось хороша і чудова людина, фахівець. Але хабарі носить, діла рішає – на всі руки майстер

 6. Справжній вертеп! Весело буде з ними….

 7. о брат стефанчука це да, борець з корупцією ще то. хабарі брав зі студентів, або спав з ними 🙁

 8. Поясніть чоловікові, що аби зробити Хмельницький чистим треба йти працювати в ЖКГ ЧИ БРЕД, а не в народні депутати. Бо депутати закони пишуть, а не замітають

 9. Оце понабирали спеціалістів,ЗЕ-жесть-команда!!!
  Пацики в обличчі Разумкова бабоси хватануть,а ви тут в Хмельницькому далі розгрібайте “дєрьмо”,ви подивіться на Стефанчука,він хоча б знає проблеми в місті!?Що будується,що ремонтується,питання освітян?Люди взагалі його пику вперше за 20 днів до виборів побачили!
  Вже краще Мельник,по той хоть і продажний,але вигляд респектабельний!

  • Обирайте Віталія Діденка від ВО “Свобода”, саме ця команда зараз робить наше місто одним з кращих в Україні!

   • Цю команду садити треба. Діденка цього ПТУка який знає 50 слів, все життя ходив бомжем, а зараз за пару років грабунку Хмельницького ,розцвів?

 10. Раніше були Свинарчуки, тепер будуть Стефанчуки!

 11. Оксана Бочкарьова є членом команди Олександра Гереги (екс-регіонала, смотрящого від Порошенка за Хмельницькою областю). Ще у 2015 році Бочкарьова балотувалася від партії “За конкретні справи” до облради, але прогнозовано програла, бо не є авторитетною та харизматичною людиною. До того ж на президентських виборах робила усе, аби в неї у госпіталі (вона ще є головним лікарем госпіталю ветеранів війни) працівники та пацієнти голосували за Порошенка. Як Герега зміг впихнути свою людину в Зе команду? Варіант один: заплатив Мандзію, аби той не розповів про політичне минуле керівництву Слуга Народу.

 12. А Денис Монастирський, той ще пройдисвіт. Був заступником голови Громадської ради при Хмельницькій ОДА коли Головою ХОДА був Ядуха. Практично нічого не робив на цій посаді для розвитку області, значився там для галочки. Потім Денис Монастирський після 2014 року в якихось комісіях засідав, типу нове незаплямоване обличчя. З ним же в Громадській раді при ХОДА та Голові ХОДА Ядуха ще один кандидат у депутати за списками від ЗЕ-команди адвокат Місяць, числився там для галочки і вирішував свої адвокатські питання, прикрывавшись статусом члена Громадської ради при ХОДА, коротше ще один пройдисвіт. Будуть у нас в “Верховній Зраде” три товстуни від Хмельниччини, два брата Стефанчука і Місяць!

  • а ще монастирський був помічником депутата олуйка від литвина і його дід та баба здається москвичі. от таке нове обличчя 🙁

 13. а де нові обличчя?

 14. Выход есть! Голосуй за Шария. Он больше всех шоколадного мочил. №17.

 15. Правильно перед виборами всі давай, одне одного паплюжити, де докази,що Мазій такий? Людина, яка всього в житті досягає самостійно, вже комусь стала не згодна?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.