Негода лютує – Кам’янець-Подільський опинився “під водою” Негода лютує – Кам’янець-Подільський опинився “під водою”

Сьогодні через різке погіршення погодніх умов Кам’янець-Подільський затопило водою. Як повідомляє сторінка у “Фейсбуці” газети “Край Кам’янеччини”, водою затопило дорогу… Далі »

Дітей родини хмельницьких бізнесменів Сусляків, котрих підозрюють у торгівлі людьми, повернуть в Україну Дітей родини хмельницьких бізнесменів Сусляків, котрих підозрюють у торгівлі людьми, повернуть в Україну

5 червня уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба за дорученням Володимира Зеленського зустрівся з представниками Генеральної прокуратури Грузії… Далі »

Поліцейські, які вживали спиртне і не тільки – Віконський взявся за дисципліну своїх підлеглих Поліцейські, які вживали спиртне і не тільки – Віконський взявся за дисципліну своїх підлеглих

Реакція керівництва обласного управління поліції на ганебну поведінку працівників поліції у побуті буде жорсткою та безкомпромісною. Про це сьогодні заявив… Далі »

Гройсман просить Зеленського звільнити голову Хмельницької ОДА Гройсман просить Зеленського звільнити голову Хмельницької ОДА

Кабінет міністрів вносить президенту Володимиру Зеленському подання щодо звільнення низки голів обласних державних адміністрацій. Про це сказав на засіданні уряду… Далі »

Стали відомі кандидати на присвоєння почесного звання “Почесний громадянин Хмельницького” Стали відомі кандидати на присвоєння почесного звання “Почесний громадянин Хмельницького”

Відбулося засідання комісії по визначенню кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького», яку очолює заступник міського голови Галина Мельник…. Далі »