Гройсман просить Зеленського звільнити голову Хмельницької ОДА

Кабінет міністрів вносить президенту Володимиру Зеленському подання щодо звільнення низки голів обласних державних адміністрацій.

Про це сказав на засіданні уряду 5 червня прем’єр-міністр Володимир Гройсман, пише “УП”.

“Ми сьогодні подаємо президенту на звільнення ряд голів обласних державних адміністрацій і очікуємо на те, що Адміністрація президента спільно з секретаріатом Кабінету міністрів опрацює механізми відбору нових претендентів на посади голів ОДА, щоб ми спрацювали достатньо оперативно. В областях мають бути відповідальні управлінці”, – сказав прем’єр.

У свою чергу міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко повідомив, що уряд затвердив подання на звільнення голів Львівської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Волинської, Миколаївської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернігівської обласних держадміністрацій та зробить відповідне подання президенту.

Як писав НГП, у середні травня голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий пояснив, чому може так просто взяти й кинути цю посаду.

“Адже це не іграшка, а область. Це життя людей! І коли найдуть гідну заміну, напишу заяву, згідно з законом. Нехай президент розглядає. Нині ж не можна область залишати напризволяще. Це не правильно”, – вважає Лозовий.

Додамо, що пан Лозовий призначений на цю посаду 19 травня 2018 року.

Більше на цю тему читайте публікацію “(не)Прощальний бенефіс Лозового

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Незнаю, але Лозовий непоганий менеджер, а працювати йому недавала команда Порошенка на чолі з віталієм ковальчуком заст керівника адміністрації Президента

  • “Лозовий непоганий менеджер” – нічого суттєвого в області за рік не зробив, китайці цього “менеджера” водили за ніс за дорогу

  • Лозовий не менеджер і не управлінець, а вірна шавка свого господаря. Зі старконівського танкіста і то більше толку було.

  • Подання на звільнення робить Кабмін Гройсмана, а адміністрація Президента взагалі ж оновлена! Фіговому танцюристу яйця заважають!

 2. А може Зе його перепризначить, якщо він класний ?

 3. Опять робу одевать и в Эпицентр хлам продавать.

 4. Лозовой толковий. Хай буде.

 5. правильно гнать этого пса

 6. Обісралася баблогерегівська шушара!!! Вже одна шавку пристроїли в доверяй делам. Лоза наступний біжить до кернеса із трущановим. Бо патрон, лабазюк і бондар побігли в те сепарське кодло зразу ще!

 7. Таких, як Лозовий до управіння в державі не можна допускати. Він з усіх етичних етичних міркувань не підходить. Через таких, як він Украіна в пропасті.

 8. Прощай наш ласкавий Вадик, лети у свій казковий ліс

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.