Хмельницький знову без води через аварію на Чернелівському водогоні Хмельницький знову без води через аварію на Чернелівському водогоні

Сьогодні близько 13.30 на ділянці Чернелівського водогону поблизу села Калинівка сталася аварія. За даними прес-служби міськради, працівники МКП «Хмельницькводоканал» в… Далі »

Нова порція кандидатів у нардепи від Хмельниччини: діючий обранець, голова РДА, лікар та підприємці-“свободівці” Нова порція кандидатів у нардепи від Хмельниччини: діючий обранець, голова РДА, лікар та підприємці-“свободівці”

22 червня Центральна виборча комісія зареєструвала 13 кандидатів у народні депутати, які балотуються в округах Хмельниччини. У 187 окрузі з… Далі »

ЦВК зареєструвала кандидата в народні депутати в окрузі №187 Віталія Діденка ЦВК зареєструвала кандидата в народні депутати в окрузі №187 Віталія Діденка

Центральна виборча комісія зареєструвала кандидата в народні депутати в окрузі №187 Віталія Діденка. Нагадаємо, що про підтримку кандидатури Віталія Діденка… Далі »