Хмельницький знову без води через аварію на Чернелівському водогоні

Сьогодні близько 13.30 на ділянці Чернелівського водогону поблизу села Калинівка сталася аварія. За даними прес-служби міськради, працівники МКП «Хмельницькводоканал» в посиленому режимі працюють над усуненням пориву на трубі діаметром 1000 мм.

Через складність виконання аварійних робіт відновлення водопостачанням міста планується вранці 24 червня.

Адміністрація МКП “Хмельницькводоканал” сподівається на розуміння і просить вибачення за тимчасові незручності, спричинені виконанням аварійних робіт.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Я відношусь до цієї події з розумінням.РОЗУМІННЯМ ТОГО,ЩО ВЖЕ КІЛЬКА ДЕСЯТКІВ РОКІВ МІСЬКА ВЛАДА(І НИНІШНЯ НЕ ВИНЯТОК) НІЧОГО НЕ РОБИТЬ ДЛЯ НОРМАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ВОДОЮ,А ТУПО КРАДЕ МОЇ І НАРОДНІ ГРОШІ!ВИ ПРОВОДИТЕ ФЕСТИВАЛІ І ВИПИСУЄТЕ СОБІ ПРЕМІЇ,ЛЮБИТЕЛІ ВЛАДНИХ КРІСЕЛ???!!!ВЛІТКУ ЗАЛИШИЛИ ВСІХ ЖИТЕЛІВ МІСТА БЕЗ ВОДИ!!!І АЛЬТЕРНАТИВИ ЧЕРНИЛІВЦІ ВИ ТЕЖ НЕ ПРИДУМАЛИ!!!ТО ЯКОГО ПОРОШЕНКА З ТЯГНИБОКОМ,ВИ ЩЕ В ЦИХ КРІСЛАХ СИДИТЕ?????

  • А ти придумав альтернативу чернелівці? До Симчишена просто крали бюджет ніяких нових водогонів не було в жодному районів міста ні доріг ні нових садочків ні шкіл. Бот клоуна зеленського відразу помітно.

 2. Дійсно проблема бо води нема, але якщо ще й світло пропаде, то тоді …?

 3. Не дай господь пожару.

 4. Саме головне б……дь що з кандидатами в народні депутати

 5. Якого,вибачте гм…, не вирішити швидко проблему, від 14.00 до цього часу пройшло 10 годин, невже не можна за СТІЛЬКИ часу, відремонтувати ту грьобану трубу???!!!! Людям якось завтра на роботу потрібно збиратись.. про людей ніхто не думає!!! Могли б вночі хоча б ввімкнути ту воду, це ж жах! О ЯКІЙ ГОДИНІ РАНКУ, Ви ВКЛЮЧИТЕ ВОДУ??? !!!

 6. Зонтіки на пляжі (труба і жмут очерету) 14000 грн. Десяток штук=140000грн. Ось як відмивають грошики в нашій міськраді

 7. Що ви, люди розумієте? Он, мер сьогодні в черговому змаганні по футболу участь брав. У Фейсбуці на своїй сторінці виставиив фото “спортсмєнов”))))). Жополизи слину пускають, пишуть, що це кращий мер за всі часи. І нафіг кому всралася ваша вода!

  • Щира правда.
   Але на жаль, не зрозуміла меру і його команді.

   • У меня такое впечатление, что наш мер в прошлом – школьный учитель физкультуры. У него какая-то странная тяга к соревнованиям. Посмотрите его страницу в ФБ.

 8. З ЧЕРВНЕВИХ НОВИН ХМЕЛЬНИЦЬКОГО МІСЬКВОДОКАНАЛУ

  4 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Прибузька, 34/1.
  Проводиться промивка та чистка каналізаційних мереж на вул.Інститутська , 8, вул. Свободи, 46/1, Старокостянтинівське шосе, 12
  5 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Свободи 48/1, 57. Проводиться заміна люка по вул. Соборна, 56.
  11 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Степана Бандери, 8, вул. Водопровідна, 75/1а, вул. Грінки 1/2, перехрестя вулиць Зарічанської-Степана Бандери та Київської -Лєскова.
  12 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Свободи, 68, вул. Богуна, 4.
  13 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Пілотська, 53, Львівське шосе, 55/3, 33, перехресті вулиць Кам’янецька-Вайсера.
  14 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Молодіжна, 17, вул. Київська, 89, вул. С. Бандери, 2/1, перехресті вулиць Чорновола-Лесі Українки.
  18 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Кармелюка, 10, пров. Гонти, 29, вул. П’яскорського 8/1.
  20 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул.Київська, 89 та перехресті вул. Міцкевича – пров. П’яскорського.
  21 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на перехресті вул.Курчатова – Вокзальна,та вул. Степана Бандери, 8.
  23 червня на Чернелівському водогоні, в районі села Калинівка сталася аварійна ситуація. На час робіт, у місті обмежено водопостачання.
  24 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Прибузька, 34, Львівському шосе,вул. С. Бандери, 7/1, перехресті вулиць Проскурівського Підпілля – Вокзальна та вул. Соборна-Бузька.
  25 червня можливе тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку із поривами водопроводу на вул. Чорновола, 155, перехресті вулиць Київська-Ліскова.
  ДЛЯ РОЗДУМУ ХМЕЛЬНИЧАН:
  Ліквідація кожого прориву для бюджету міста обходиться у 60-80 тисяч гривень.
  Останнім часом щорічно з Чернелівського водозабору перекачується в Хмельницький понад 38 млн. куб. метрів. Для уяви: це ставок глибиною 2 метрів площею приблизно 5 на 4 кілометри. На скільки літ може вистачити Чернелівського водозабору ніхто в міськраді не цікавиться. А лихо може не забаритися.
  У Красилівському районі наближення екологічної катастрофи уже відчувають. Уже в 2009 році в 15 населених пунктах було зафіксовано потріскання будинків, в 12 селах криниці повисихали і місцева влада змушена оплатити будівництво тут водопроводів, висохли десятки ставів, сотні струмків. Руйнівні наслідки чернелівського водозабору відчувають жителі багатьох сіл на відстанні до 30 кілометрів від нього.
  Про якість цієї води. Вона зовсім не така, як була раніше. Тоді було заборонено вносити будь-які добрива чи ядохімікати на території водозабору. Зараз цього ніхто не дотримується. Своєрідний факт. Після зруйнування заслучненського тваринницького комплексу, де вирощували 6080 нетелів, залишилися відстійники сечі, де її знаходилось тисячі, якщо на сотні тисяч, тонн. Їх також зруйнували, а вся рідина просочилась в грунт на території водозабору. Правда, начальник хмельницького місьводоканалу Віктор Кавун невдовзі після цього в одному із інтерв’ю хвалився, що «Наша вода – одна з найкращих в країні».
  Це далеко не весь негатив про водозабезпечення міста Хмельницького і дійсний екологічний стан Красилівського району. Може на це звернуть увагу наші майбутні виборці у ради від Верховної – до місцевої та новопризначені керівники місцевої влади Хмельниччини? Сподіваємось на це, хоч без найменшої надії

  • Уточнення. Зараз місто Хмельницький споживає щодень в межах 70 тисяч кубічних метрів. За рік – 25,5 млн. 95% з них надходить з Чернелівки, тобто 24,3 млн. метрів кубічних. То ж уявний вище згаданий ставок має бути дещо меншим – приблизно 4х3 кілометри. Але це всерівно викликає страх, бо вода в чернелівському підземному озері може скінчитись зовсім неочікувано. Це зобовязує міську владу до пошуку інших джерел, в крайньому випадку заручитись гарантією відповідних водопошукових служб скільки ще років може діяти чернелівський водозабір, про що офіційно повідомити містян.

   • Із вище написаного випливає дуже цікава арифметика щодо міста Хмельницького та названих ставків. Сказано, що останнім часом за рік використовується близько 24 мільйонів кубічних метрів води. Діє він з 1981 року – 29 літ. До заліку беремо останніх двадцять, найбільш близьких до теперішнього середньо річного показника споживання води. Виходить 480 мільйонів кубічних метрів.
    Площа міста Хмельнацького 90,2 мільйона квадратних метрів. Розділивши об’єм спожитої води на розмір названої території, матимем цифру 5,3. Такої глибини мав би бути ставок на території сучасного міста з чернелівської води, яку за цей період хмельничани випили, використали для страв чи злили в каналізацію, мається на увазі й миття автотранспорту, поливання грядок тощо. А її викачано задарма з підземелля Красилівщини. Як це позначиться на її майбутті? Арифметика, хоч, можливо, й дещо упереджена, але досить цікава.

 9. АРИФМЕТИКА ДІЙСНО ЦІКАВА І СРАШНА ДЛЯ ХМЕЛЬНИЧАН. ЦЕ СТАШНЕ ПРОРОЦТВО ДЛЯ НИХ. НА ЗЕМЛІ ПОВІЧНИХ ЗАПАСІВ КОРИСНИХ КОПАЛИН, В ТОМУ ЧИСЛІ І ВОДИ, НЕМАЄ І НЕ БУДЕ. ПРИКЛАД – ДАШАВСЬКИЙ ГАЗ. ТІШИВ МОСКВУ, ЛЕНІНГРАД, ПРИБАЛТИКУ. А ТЕПЕР?
  НЕ ТАК ДОВГО ЧЕРНЕЛІВКА ПОЇТИМЕ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. ВІД СПРАГИ ЗГИНУТЬ ЙОГО МЕШКАНЦІ. КРИНИЦІ СТАНУТЬ МІСЦЕМ ПОБОЇЩ ЗА ВИЖИВАННЯ. ТАКЕ ОЧІКУЄ І КРАСИЛІВЧАН, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ У ЗОНІ ЧЕРНЕЛІВСЬКОГО ВОДОЗАБОРУ. АЛЕ ВОНИ ПОКІРНО ОЧІКУЮТЬ СВОГО КІНЦЯ. ДЕПУТАТАМ ОБЛАСНОЇ ТА ВЕРХОВНОЇ РАД ЦЕ БАЙДУЖЕ. ПРИ БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ ВОДОЮ СЕБЕ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ. ЗА РАЙОННИХ І МОВИ НЕМАЄ. В ТУРБОТАХ ПРО СВОЇХ ВИБОРЦІВ – ЦЕ ПУСТОТА.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.