В округах Хмельниччини висунулося 96 кандидатів у нардепи, що менше, ніж п’ять років тому В округах Хмельниччини висунулося 96 кандидатів у нардепи, що менше, ніж п’ять років тому

На позачергових парламентських виборах в одномандатних округах Хмельницької області зареєструвалося 96 кандидатів у нардепи (у 2014 році було 111 претендентів). Про… Далі »

“Спецкомунтрас” хоче стягнути зі свого головного бухгалтера 1,6 млн грн, якому загрожує до 12 років тюрми “Спецкомунтрас” хоче стягнути зі свого головного бухгалтера 1,6 млн грн, якому загрожує до 12 років тюрми

Хмельницьке комунальне підприємство “Спецкомунтрас” заявило цивільний позов до свого головного бухгалтера Вадима Пастернака про відшкодування матеріальної шкоди у розмірі 1 млн… Далі »

Хмельницький викупить у населення 37 земельних ділянок для розширення сміттєзвалища – Перелік Хмельницький викупить у населення 37 земельних ділянок для розширення сміттєзвалища – Перелік

Депутати Хмельницької міськради проголосували за придбання 37 земельних ділянок у власність територіальної громади міста. Таке рішення було ухвалено на нинішній сесії… Далі »

Двоє депутатів Хмельницької міськради вийшли з фракції БПП Двоє депутатів Хмельницької міськради вийшли з фракції БПП

Двоє депутатів Хмельницької міськради Григорій Галкін і Андрій Кветко вийшли з фракції  БПП “Солідарність”. Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин під… Далі »

Коротко про 32 сесію Хмельницької міськради Коротко про 32 сесію Хмельницької міськради

У порядку денному чергової сесії після колегії – 80 проектів рішень, левова частина яких стосується “земельних” питань. Питання № 23…. Далі »