Коротко про 32 сесію Хмельницької міськради

У порядку денному чергової сесії після колегії – 80 проектів рішень, левова частина яких стосується “земельних” питань.

Питання № 23. Мова йде про приватизацію об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення  на вул.Кам’янецькій,82, яке передано в оренду громадській організації «Рідне місто» (ЄДРПОУ 26431499). Одним із засновників та кінцевих бенефіціарних власників є депутат Хмельницької міської ради Віталій Коліщак.

Стартова ціна аукціону – 1 014 721,70 грн, можливе максимальне зниження стартової ціни до 507 360,85 грн.

Питання № 28. Мова йде про припинення комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» Хмельницької міської ради, яке більше року не було завантажене роботою, не мало з початку 2019 року ні одного працівника. Нагадаємо, що саме на територію обслуговування цієї УМКи зайшов приватник – керуюча компанія «Домком Хмельницький».

Питання № 45. В п. 1 текстової частини проекту рішення мова йде про припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 165 м 2 (кадастровий номер 6810100000:26:006:0231), земельною ділянкою площею 193 м 2 (кадастровий номер 6810100000:26:006:0233) із площі 12948 м 2 ТОВ “Євро-Трейд”. Однією із засновниць та бенефіціарною власницею є Жання Коліщак, яка є родичкою депутата Хмельницької міськради. До всього ж, як свідчить висновок юридичного відділу, до матеріалів проекту рішення було додано лише копію клопотання товариства, яке не містило ні резолюції, ні помітки реєстрації.

Питання № 54. В п. 12 текстової частини проекту рішення мова йде зміну про код КВЦПЗ земельної ділянки по Львівське шосе, 51/2 площею 11600 м 2 кадастровий номер 6810100000:09:004:0111 з «03.02 – для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти» на «02.03 – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку» відповідно до поданого клопотання ТОВ «Комфорт Таун Сіті». На сьогодні на цій земельній ділянці розташовується приміщення, в якому дещо раніше функціонував приватний університет економіки і підприємництва. Якщо депутатами буде підтримано цей проект рішення – запуститься питання знищення будівлі та її забудови багатоповерхівкою.

В п. 3 проекту рішення пропонується затвердити ТОВ «Мега-Транс» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Зарічанська, 1 зі зміною цільового призначення з 11.03 (для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств) на 03.15 (для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови). Ця земельна ділянка відноситься до зони комунальних підприємств, складів і баз, тобто це не житлова зона. А зміна цільового призначення, яка не відповідає плану зонування території забороняється. Щодо самого підприємства, то вона має відношення до депутата ХМР Руслана Афійчука.

Питання № 55. В п. 10 текстової частини проекту рішення мова йде про зміну коду КВЦПЗ 9 земельних ділянок із з «03.14 – для розміщення та постійної діяльності органів і підрозділів ДСНС» на «02.03 – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку» відповідно до поданого клопотання Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, що суперечить плану зонування території м. Хмельницького.

Питання № 57. В текстовій частині декілька разів мова йде про ТОВ «Мега-Транс», що входить в орбіту депутата ХМР Руслана Афійчука.

Питання № 58. В додатку до проекту рішення мова йде про ТОВ «Заріччя – 2008» та ПП «Катрин», що входять до орбіти депутата ХМР Андрія Кветка.

Питання № 59. В п. 1 текстової частини проекту рішення мова йде про земельну ділянку депутата Хмельницької міськради Григорія Галкіна.

Питання № 65. В п. 1.1 текстової частини проекту рішення мова йде про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 1200 м 2 по вул. Бандери, 1/1 (кадастровий номер 6810100000:03:006:0006) для обслуговування нежитлових приміщень, – офісів, категорія земель – землі житлової та громадської забудови, код КВЦПЗ – 03.10 для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку). Як видно із висновку управління земельних ресурсів, власником приміщень тут є ТОВ «Євро-Трейд», що відноситься до орбіти депутата ХМР Віктора Коліщака.

Питання № 70. В проекті рішення мова йде про надання дозволу ПП «Скіф М» на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності на орендованої земельній ділянці. Підприємство відноситься до орбіти депутата ХМР Віталія Коліщака.

Питання № 72, 71 та 74. Прийняття цього проекту рішення порушить заборону розширення існуючих тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

Питання № 75. В п. 11, 12 та 13 мова йде про земельні ділянки відносяться до зони зелених насаджень спеціального призначення, зони земель водного фонду. А пропонується надати згоду на розроблення технічної документації на відновлення меж земельної ділянки для виробничу базу та підсобні приміщення.

 

Сесійне засідання відбудеться 26 червня 2019 року о 10.00

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Альона Береза

Альона Береза

Громадська діячка, голова ГО "ЖАР", регіональний координатор кампанії Чесно. Фільтруй суд! у Хмельницькій області
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Таке враження що наші депутати вирішують на сесії особисті шкурні питання. ТОВ «Мега-Транс», що входить в орбіту депутата ХМР Руслана Афійчука. Підприємство відноситься до орбіти депутата ХМР Віталія Коліщака. ТОВ «Євро-Трейд», що відноситься до орбіти депутата ХМР Віктора Коліщака. ТОВ “Євро-Трейд”. Однією із засновниць та бенефіціарною власницею є Жання Коліщак «Рідне місто» (ЄДРПОУ 26431499). Одним із засновників та кінцевих бенефіціарних власників є депутат Хмельницької міської ради Віталій Коліщак. В п. 1 текстової частини проекту рішення мова йде про земельну ділянку депутата Хмельницької міськради Григорія Галкіна. ТОВ «Заріччя – 2008» та ПП «Катрин», що входять до орбіти депутата ХМР Андрія Кветка. І т.д.

    • Чому враження? Так і є. Лобіювання власних інтересів – це причина номер 1, з якої бізнесмени йдуть у депутати.
      Поставив у дворі лавочку, гойдалку на дит.майданчику, пару камазів щебню на дорогу – і “купив” довіру виборців. Ось і вся депутатська турбота

    • Данні депутати вирішують шкурні питання тільки домовляючись з мером та іншими впливовими сволотівцями. Корупція очевидна!!!!

  2. А ВИБОРЕЦЬ ЧИТАЄ Й МУРКОЧЕ

  3. Так працює #командасимчишина

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.