“Спецкомунтрас” хоче стягнути зі свого головного бухгалтера 1,6 млн грн, якому загрожує до 12 років тюрми

Хмельницьке комунальне підприємство “Спецкомунтрас” заявило цивільний позов до свого головного бухгалтера Вадима Пастернака про відшкодування матеріальної шкоди у розмірі 1 млн 581 тис. грн.

Про це стало відомо “Незалежному громадському порталу”.

У документі сказано, що посадовець, якого було призначено у квітні 2010 року, використовував службове становище і вносив неправдиву інформацію у платіжні системи про зарахування з банківських рахунків КП на власний картковий рахунок коштів під виглядом заробітної плати. Махінації відбулися протягом листопада 2016 року-жовтня 2018 року.

Крім цього, у травні-червні 2018 року Пастернак через касу комунального підприємства отримав готівкою 20,6 тис. грн без підтверджуючи документів.

Наразі комунальному підприємству вдалося повернути 46 тис. грн за рахунок зарплати та невикористаної відпустки головного бухгалтера.

Наголосимо, що посадовець Пастернак обвинувачується за ч. ч. 3, 5 ст. 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах та повторно) та ч. 3 ст. 362 (несанкціонована зміна інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі, вчинена особою, яка має право доступу до неї, що заподіяло значної шкоди) КК України.

Найвища міра покарання за статтями обвинувачення передбачена ч. 5 ст. 191 КК України – позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Наразі справа слухається у Хмельницькому міськрайонному суді.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Правильне рішення нового директора.

  • Директор на комунальних підприємствах є найманим працівником міської ради, саме яка є
   власником
   ,,Спецкомунтрансу,,.
   Тоді, чому власник допустив такі зловживання на підвідомчому підприємстві?
   Роками мутили воду. А тепер показуєте, якого крутого директора поставили з своєї команди.

 2. Посадить в мусорный бак и пока капусту не отдаст пусть там живёт.

 3. Кому на верх заносив встановили? Хто з каманди Картавого прикривав?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.