Нова порція кандидатів у нардепи від Хмельниччини: діючий обранець, голова РДА, лікар та підприємці-“свободівці”

22 червня Центральна виборча комісія зареєструвала 13 кандидатів у народні депутати, які балотуються в округах Хмельниччини.

У 187 окрузі з центром Хмельницький висунувся заступник головного лікаря Хмельницької обласної лікарні, член партії “За конкретні справи” Іван Франко. Є діючий депутатом Хмельницької міськради від партії “За конкретні справи”

Балотується самовисуванцем.

У цьому ж окрузі партія “Голос” висунула директора ТОВ “Компанія “Інвол” Аліну Коваль. Була депутатом Волочиської міської ради від Об’єднання “Самопоміч”, працювала секретарем Волочиської міської ради.

ВО “Свобода” висунула керівника хмельницької міської організації Віталія Діденка. Депутат Хмельницької міської ради від “Свободи”.

У 188 окрузі з центром Хмельницький балотуються кандидат від партії “Голос” і підприємець Артур Кокаревич (відомий по роботі у громадському секторі, зокрема, ГО “Хмельницький енергетичний кластер“).

У 189 окрузі з центром Красилів іде чотири самовисуванці: киянин і директор ТОВ “Дорадо” Олександр Зрютін; заступник директора з організаційно-правових питань ПП “Медіа-центр “Подільські Вісті”, член партії “Батьківщина” Володимир Романішин; голова Ізяславська районна державна адміністрації Борис Яцков, народний депутат Андрій Шинькович.

Яцков і Шинькович мали стосунок до БПП “Солідарність”: перший – обрався від партії Порошенка до Хмельницької облради, другий – очолював обласний осередок БПП.

У 2014 році Шинькович за підтримки мільйонера Олександра Гереги переміг на 189 мажоритарці, ставши народним депутатом. Однак наразі їхні дороги розійшлися – тепер Герега підтримує у цьому окрузі Вадима Лозового, ексгубернатора.

Крім цього, ВО “Свобода” висунула в цьому окрузі підприємця і члена партії Олега Лопатовського. На місцевих виборах-2015 він балотувався до Хмельницької облради від “Свободи”.

У 191 окрузі з центром Старокостянтинів претендує до парламенту від ВО “Свобода” підприємець і член партії Юрій Кравчук.

У 192 окрузі з центром Дунаївці “Свобода” висунула тимчасово непрацюючого члена партії Назарія Чепка.

У 193 окрузі з центро Кам’янець-Подільський шляхом самовисування заявили про себе місцева підприємець Вікторія Кохановська і киянин, генеральний директор ТОВ “Інтер Авто-Трейдинг” Андрій Шпак.

Нагадаємо, що позачергові вибори до Верховної Ради відбудуться у неділю, 21 липня.

Читайте також публікацію НГП “Пасажири-списочники: хто представляє Хмельниччину на парламентських виборах

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. За хоче ввести штрафи за кнопкодавство, а Шинькович чемпіон по цій справі. Якщо з дуру пройде за кого буде кнопкодавити цей бізнесмен ???

  • Змініть свою нецікаву платівку, ради Бога. Встаньте з дивану і спрямуйте свій потенціал експерта в райіональне русло, хоч б раз відвідавши 189 округ. І запитайте в селах, чи до Шиньковича хтось з депутатів приїжджав до них? Хтось так працював як він?
   Андрій Шинькович постійно працює на окрузі і звітує про свою роботу.
   А вам кнопка заїла.
   Так, було, він сам цього не заперечує. Чи це вже чисто ваша бабська «хотєлка» щоб вже Лозовий понатискав кнопку за свого сеньйора-прогульника Герегу?
   Тільки Лозвого останні роки бачили в Летичеві, Старокостянтинові.
   А чому ж на 189 його не було видно і чути? Правильно, бо він туди не мітив, купу він клав на 189 якби сеньйор його туди не запер панщину відпрацьовувати.
   З чого почали – всю 5-річну роботу Шиньковича зараз собі приписали. Ганьба. Шкода Вадима, здається дорослий чоловік, а такий залежний від сеньйора.

   • коротка пам’ять у вас по 189 округу тільки Кишиньковича знаєте, був Олуйко теж піарився не погано. Робота Кишиньковича була тільки перед виборами, а далі усе зроблене з бюджету собі приписував і приписує, бульбашка він

    • А що заважало попереднім депутатам Верховної ради спрямовувати державні кошти в райони? Чому до 2014 року за державний кошт нічого не було зроблено і тільки Шинькович зміг залучити ці кошти до районів. Шановний, а чи Ви знаєте в чому полягає діяльність народного депутата України? Невже він повинен робити ремонти і видавати свої кошти на потреби районів? Хіба не законотворчою діяльністю народний депутат повинен займатись? А візьміть статистику по поданим і прийнятим законопроектам і подивіться. Там видно скільки поданих і прийнятих законів Шиньковичем. Будівництвом повинні займатись інша категорія людей, такі як Герега, наприклад. Бо судячи з його діяльності у ВРУ – він ще той депутат прогульник. Складається враження, що пішов туди аби вирішувати свої питання! Тому гріх жалітися на роботу Шиньковича за часів його депутатства. Пам`ятається мені робота Сабія, а точніше відсутність тієї роботи!

 2. Нажать багато приматiв зi свободи

 3. В округах повинні місцеві,яких знають люди, а не заїжджі «парашутисти»,бо вони забудуть навіть номер округу ,щойно пройдуть в Верховну Раду

 4. в 193 ОКРУЗІ КАМ-ПОД. ВІЧНИЙ ДЕПУТАТ МЕЛЬНИЧЕНКО В.В. І НІЯКІ СДУГИ НАРОДУ ЙОМУ НЕ КОНКУРЕНТИ.

 5. Буду голосувати за команду Симчишина

 6. І який ще дурень за того своботівця буде голосувати. Ну куди воно суне.У синяві толку вивести не можуть зі своєю партією, а в старконі то вообше повна жопа.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.