Слуги народу: хто представляє Хмельниччину у партійних списках на парламентських виборах

Щоб подолати тернистий шлях до Верховної Ради і отримати працевлаштування на найближчі п’ять років, є два шляхи. Перший — рушити самовисуванцем у виборчий округ, де бути готовим до непростих, а часом навіть неприємних запитань від людей. Або другий, більш комфортний, але з обмеженими прохідними місцями — у виборчому списку політичних партій. Місце кожного з кандидатів напряму залежить від лідера політсили та примкнутих до нього фінансових донорів.

Плюс велику роль відіграє електоральна підтримка або ж несприйняття серед потенційних виборців. Остання соціологія дає орієнтири, що 5-відсотковий бар’єр долають п’ять партій. Шоста — знаходиться на межі проходження. Не виняток, що до дня голосування, 21 липня картина може змінитися.

“Незалежний громадський портал” публікує списки кандидатів у нардепи за виборчими партійними списками. Вони доповнюватиметься залежно від реєстрації ЦВК.

 

Першою партією, яка зареєструвала виборчий список у ЦВК, була Громадянська позиція. До Верховної Ради вона веде 164 кандидати, серед яких 9 — мешкають у Хмельницькій області.

Під №21 йде Василь Габай, працює головою, фермерського господарства “ГВМ-Агро”, член політичної партії “Громадянська позиція” і проживає в Хмельницькому. На місцевих виборах-2015 він був першим номером у списку “Громадянської позиції” до Хмельницької міськради. Однак політсила Анатолія Гриценка не пройшла.

Наразі Габай очолює обласну партійну організацію “Громадянська позиція”.

№24  — Іван Гладуняк, головний консультант по зв’язках з органами місцевого самоврядування ТОВ ТРК “Лотел-СКТБ”, безпартійний, проживає в Хмельницькому. Місцевому політикуму він знайомий як депутат Хмельницької обласної ради кількох скликань. У 2015 році переміг на “мажоритарці” від БПП “Солідарність” і є головою постійної комісії обласної ради з питань бюджету та фінансів.

У часи помаранчевої влади Гладуняк очолював Хмельницьку облдержадміністрацію і Хмельницьку обласну раду.

№44 — Олеся Тарасова, менеджер фермерського господарства “ГВМ-Агро”, член “Громадянської позиції”, проживає у Хмельницькому. Також є керівником Хмельницької міської організації партії Гриценка. Була депутатом Хмельницької міської ради VI скликання від ВО “Батьківщина”. На місцевих виборах 2015 року балотувалася до міської ради від “Громадянської позиції”.

№76 — Олександр Полугар, директор ПП “Європа-плюс Вест”, член політичної партії “Громадянська позиція”, проживає в Хмельницькому. На місцевих виборах 2015 року балотувалася до міської ради від “Громадянської позиції”.

№97 — Оксана Книш, тимчасово непрацююча, безпартійнa, проживає в Хмельницькому.

№112 — Олександр Бобров, тимчасово не працює, член політичної партії “Громадянська позиція”, проживає в Полонному. Депутат Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

№126 — Альона Шерепа, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в Хмельницькому.

№145 — Анастасія Рублевська, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в Хмельницькому.

№151 — Ігор Григоренко, директор ПП “ЖК Наш Дім”, член політичної партії “Громадянська позиція”, проживає в Кам’янці-Подільському. На місцевих виборах-2015 балотувався до Кам’янець-Подільської міської ради від партії “Рідне місто”. На той момент був членом цієї політсили.

 

Радикальна партія Олега Ляшка веде до парламенту 217 кандидатів у депутати. Хмельницьку область у списках представляють 8 осіб.

№20 — Тетяна Зеленко, заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради, член партії Ляшка, проживає в Хмельницькому. Є депутатом Хмельницької облради від цієї партії.

У 1996-2014 була головою Хмельницького міського осередку Комітету виборців України, а також заступником голови обласного осередку КВУ.

№53 — Анастасія Данілкова, старший науковий співробітник Хмельницького національного університету, член партії Ляшка, проживає в Хмельницькому. На місцевих виборах 2015 року йшла до Хмельницької міськради від Радикальної партії Ляшка.

№58 — Олександр Дехтярук, голова правління КП “Буртинський завод вогнетривів”, член партії Ляшка, проживає в Полонному. Діючий депутат Хмельницької обласної ради від Радикальної партії. Був помічником на громадських засадах народного депутата VII скликання від партії “Удар” Олександра Корнійчука.

№86 — Галина Веселкова, директор, ТОВ “Шепетівка-Компані”, член партії Ляшка, проживає в Шепетівці. На місцевих виборах-2015 балотувалася до Хмельницької облради від Радикальної партії.

№102 — Андрій Якимчук, лікар, начальник державної установи “Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області”, член партії Ляшка, проживає в Хмельницькому. На місцевих виборах-2015 балотувалася до Хмельницької облради від Радикальної партії.

№124 — Наталія Капустинська, директор Новоушицького будинку культури і мистецтв, член партії Ляшка, проживає в селі Ставчани Новоушицького району.

№159 — Сергій Арсенюк, заступник директора ТОВ “Айвері”, член партії Ляшка, проживає в селі Щиборівка Красилівського району. На місцевих виборах-2015 балотувалася до Хмельницької облради від Радикальної партії.

№210  — Лариса Премякова, директор Віньковецького районного будинку культури, член партії Ляшка, проживає в смт Віньківці. На місцевих виборах-2015 балотувалася до Хмельницької облради від Радикальної партії.

 

Всеукраїнське обєднання Свобода заявило 225 кандидатів у депутати. Від Хмельниччини висунули 6 осіб.

№23 — Ігор Сабій, голова Київської обласної організації ВО “Свобода”, член партії, проживає у Хмельницькому. Народний депутат VII скликання від ВО “Свобода”, виграв вибори у 189 виборчому окрузі на Хмельниччині. Був депутатом Хмельницької облради VI скликання.

№33 — Юрій Черкашин, пенсіонер, член “Свободи”, проживає в Хмельницькому. Був т.в.о. командира першого взводу батальйону особливого призначення “Січ”.

№38 — Володимир Постовий, голова правління ПАТ “Гіпсовик”, член “Свободи”, проживає в Кам’янці-Подільському. Член виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради, ексдепутат Хмельницької обласної ради.

№78 — Юлія Сабій, керуюча справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради, член “Свободи”, проживає в Хмельницькому. Є дружиною “свободівця” Ігоря Сабія.

№154 — Руслан Лещишин, підприємець, член “Свободи”, проживає в Хмельницькому. Був депутатом Хмельницької облради ВО “Свобода” і керівником Головного управління Держземагентства у Хмельницькій області. На місцевих виборах-2015 балотувався до Хмельницької міської ради від “Свободи”.

№181 — Володимир Гончарук, заступник міського голови Хмельницького з питань діяльності виконавчих органів влади, член “Свободи”, проживає в Хмельницькому. Був депутатом Хмельницької міської ради ВО “Свобода” і помічником на платній основі народного депутата VII скликання Ігоря Сабія.

 

Партія Всеукраїнське обєднання Факел подала 60 списочників. Лише один — з Хмельницької області.

№44 — Геннадій Лапчук, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Кам’янці-Подільському.

 

Партія Голос висунула 176 кандидатів у нардепи за виборчим списком. Хмельницьку область представляють 4 особи.

№76 — Михайло Якубович, доцент кафедри релігієзнавства і теології Національного університету “Острозька академія”, безпартійний, проживає в Нетішині.

№116 — Сергій Щур, головний спеціаліст Меджибізької селищної ради Летичівського району, безпартійний, проживає в селі Підлісний Олексинець Городоцького району. На місцевих виборах 2015 року він балотувався до Хмельницької облради від “Об’єднання “Самопоміч”.

№129 — Ольга Мороз, менеджер ТОВ “Грін Вей К”, безпартійнa, проживає в Хмельницькому.

№147 — Дмитро Поліщук, завідувач відділу з питань внутрішньої політики, Старокостянтинівської міської ради, безпартійний, проживає в селі Веснянка Старокостянтинівського району. У 2016-2018 роках обіймав посаду сільського голови Веснянської сільської ради Старокостянтинівського району.

 

Політична партія Опозиційна платформа – За життя висунула 184 списочників, один з них від Хмельниччини.

№51 — Ельхан Велієв, підприємець, член партії, проживає в Шепетівці. Більш відомий як президент Федерації бойового самбо України.

 

Партія Сила і честь висунула 76 кандидатів у нардепи у загальнодержавному окрузі. Однак жодного представника від Хмельницької області.

 

Партія Українська стратегія Гройсмана йде із 63 списочниками. Від Хмельницької області йде один кандидат.

№56 — Олена Рутковська, менеджер Агенції регіонального розвитку Хмельницької області, член партії Гройсмана, проживає в Хмельницькому. Є помічницею депутата Хмельницької міської ради від “Самопомочі” Сергія Золотухіна.

 

Партія “Незалежність” заявила 60 кандидатів у нардепи за виборчими списками, серед яких немає жодного представника від Хмельниччини.

 

Об’єднання “Самопоміч” веде до Ради 93 списочників. Від Хмельницької області — 4 особи.

№34 — Лілія Брухнова, головний лікар Хмельницького обласного психоневрологічного диспансеру, член партії, проживає в Хмельницькому. Депутат Хмельницької облради від “Самопомочі”.

№64 — Микола Янчук, лікар-проктолог Хмельницької обласної лікарні, безпартійний, проживає в Хмельницькому. Депутат Хмельницької облради від “Самопомочі”.

На парламентських виборах 2012 року балотувався у 187 окрузі кандидатом у нардепи від партії “Удар” Віталія Кличка. Посів третє місце.

№72 — Борис Беньковський, підприємець, член партії, проживає в смт Смотрич Дунаєвецького району. На місцевих виборах-2015 балотувався до Хмельницької облради від “Самопомочі”.

№88 — Людмила Панфілова, підприємець, член партії, проживає у Волочиську.

 

Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” до парламенту веде 206 кандидатів у депутати у загальнодержавному окрузі. Серед них є представники від Хмельницької області.

№27 — Богдан Лукашук, заступник директора з питань охорони праці ВКП “Явір-Інвест”, член “Батьківщини”, проживає в Хмельницькому. Є рідним сином екснардепа кількох скликань і керівника обласної парторганізації ВО “Батьківщина” Олега Лукашука.

Лукашук-молодший з 2016 року очолює обласну громадську організацію «Батьківщина Молода» і членом виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

№61 — Олександр Скочеляс, підприємець, член партії, проживає в Хмельницькому. Депутат Хмельницької міської ради від “Батьківщини”, відомий у місті забудовник. Був головою обласної організації партії Тимошенко.

№74 — Віталій Коліщак, підприємець, член “Батьківщини”, проживає в Хмельницькому. Депутат Хмельницької міської ради від “Батьківщини”.

№90 — Словян Воронецький, начальник управління соціального захисту населення Хмельницької міської ради, член партії, проживає в Хмельницькому. Депутат Хмельницької міської ради від “Батьківщини”.

№151 — Наталія Кухарук, головний лікар Летичівського центру первинної медико-санітарної допомоги, член партії, проживає в селі Чапля Летичівського району. Депутат Хмельницької обласної ради від “Батьківщини”.

№166 — Дмитро Боголюбський, підприємець, член партії, проживає в Хмельницькому. Помічник на громадських засадах нардепа Юрія Одарченка. Також був помічником депутата-“батьківщинівця” Хмельницької міської ради від “Батьківщини” Олега Певнєва.

 

Партія “Опозиційний блок” заявила 225 списочників. Проте — жодного з Хмельниччини.

 

Партія “Європейська солідарність” висунула 102 кандидата у нардепи у загальнодержавному окрузі. Хмельницьку облась представляють 2 особи.

№97 — Іванна Петрасюк, фахівець з молодіжної політики Хмельницької територіальної організації БПП, безпартійнa, проживає в Хмельницькому. На останніх президентських виборах була офіційним спостерігачем від кандидата на пост президента України Петра Порошенка у 187 окрузі.

№100 — Олександр Марчук, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в Кам’янці-Подільському.

 

Партія “Сила права” подала 62 претендентів на депутатські мандати. Від Хмельниччини — 1 особа.

№20 — Руслан Ординович, завідувач громадської приймальні ГО “Всеукраїнський рух “Сила права”, член партії, проживає в Хмельницькому.

 

Партія “Соціальна справедливість” іде із 154 кандидатами-списочниками. Хмельницьку область представляють 14 осіб.

№27 — Олена Українець, директор ТОВ “Агро-Мальва”, член партії, проживає в Хмельницькому.

№29 — Тетяна Градомська, тимчасово не працює, член партії, проживає в селі Бражинці Полонського району.

№36 — Василь Куйдан, тимчасово не працює, член партії, проживає у Старокостянтинові. Був помічником нардепів VII скликання від партії “Удар” Олександра Корнійчука і Геннадія Ткачука.

№51 — Ірина Александрук, тимчасово не працює, член партії, проживає у Шепетівці.

№76 — Олексій Галензовський, начальник охорони ПП “Правозахист-2”, член партії, проживає в селі Майдан-Карачієвецький Віньковецького району.

№78 — Валентин Копецький, заступник директора Хмельницького обласного державного центру експертизи сортів рослин, член партії, проживає в Хмельницькому. На місцевих виборах-2015 балотувався до Хмельницької міської ради від партії “Укроп”.

№80 — Олександр Цінько, директор ТОВ “Лотос-Вест” і ТОВ “Фахівець”, член партії, проживає в Хмельницькому.

№82 — Валерій Спажук, підприємець, член партії, проживає в Городку.

№86 — Віталій Чавалах, директор ТОВ “Ярнет”, член партії, проживає в смт Ярмолинці.

№96 — Олександр Мудрий, пенсіонер, член партії, проживає в Хмельницькому.

№102 — Віталій Кульчицький, токар 4-го розряду ПАТ “Теофіпольський цукровий завод”, член партії, проживає в смт Теофіполь.

№109 — Юлія Півень, голова фермерського господарства “Сади Деметри”, член партії, проживає в селі Куча  Новоушицького  району.

№149 — Віктор Ващук, тимчасовий виконувач обов’язків директора ТОВ “Арбалет”, член партії, проживає в Старокостянтинові.

№150 — Віталій Замойський, пенсіонер, член партії, проживає в Кам’янці-Подільському.

 

Партія “Слуга народу” представила до парламенту 201 кандидата у виборчому списку. З них 5 — від Хмельниччини.

№19 — Денис Монастирський, експерт з питань реформування правоохоронної та судової систем Аналітичного центру “Український інститут майбутнього”, безпартійний, проживає в Хмельницькому. Був помічником нардепа VIII скликання від “Народного фронту” Антона Геращенка.

№72 — Володимир Ватрас, професор кафедри цивільного права та процесу Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, безпартійний, проживає в Хмельницькому.

№118 — Юрій Заславський, директор ТОВ “Макрус ЛТД”, член партії, проживає в Хмельницькому. На місцевих виборах-2015 йшов до Хмельницької міської ради від партії “Поруч”.

№136 — Сергій Мандзій, директор ТОВ “Рембуд”, член партії, проживає в Хмельницькому. Діючий член виконкому Хмельницької міськради за квотою БПП. Також був депутатом Хмельницької міської ради IV, V, VI скликань.

№167 — Андрій Місяць, керуючий партнер адвокатського об’єднання “Адвокатська контора “Місяць і партнери”, безпартійний, проживає в Хмельницькому.

 

Партія “Сила людей” веде до ВР 46 списочників, але жодного немає представника від Хмельниччини.

 

Політична партія “Партія Шарія” склала список із 31 кандидата у нардепи, без жодного представника з Хмельниччини.

Крім цього, ЦВК відмовила в реєстрації лідеру полісили Анатолію Шарію (№1) і ще одному списочнику Євгенію Євтухову (№5).

 

Партія “Патріот висунула 134 списочника, жодного від Хмельниччини.

 

Партія “Партія зелених України” веде до ВР 43 кандидатів у нардепи. Проте серед них немає ні одного представника з Хмельницької області.

 

Аграрна партія України заявила список із 174 кандидатами у нардепи з них 10 — від Хмельниччини.

№8 — Сергій Іващук, генеральний директор ТОВ “Науково-виробнича агрофірма “Перлина Поділля”, член партії, проживає в селі Квітневе Білогірського району. Депутат Хмельницької облради від Аграрної партії.

№14 — Алім Міщук, тимчасово не працює, член партії, проживає в Хмельницькому. Після Революції гідності очолював Раду “Майдану” Хмельниччину. У 2014 році був призначений головою Волочиської райдержадміністрації, однак пікетувальники так і не дозволили йому посісти владне крісло.

№36 — Ігор Гай, директор ПП “Калинський ключ”, член партії, проживає в селі Мукша-Китайгородська Кам’янець-Подільського району.

№41 — Сергій Зозуля, перший заступник генерального директора ТОВ “Волочиськ-Агро”, член партії, проживає у Волочиську. Депутат Хмельницької облради від Аграрної партії.

№54 — Василь Мастій, директор ТОВ “Святець”, член партії, проживає в селі Святець Теофіпольського району. Депутат Хмельницької облради від Аграрної партії.

№72 — Руслан Петльований, директор ТОВ “Ситний двір 2004”, член партії, проживає в Дунаєвцях. Депутат Хмельницької облради від Аграрної партії.

№88 — Валентин Лосовський, юрисконсульт ТОВ “Науково-виробнича агрофірма “Перлина Поділля”, член партії, проживає в смт Білогір’я. На місцевих виборах-2015 балотувався до Хмельницької міської ради від “Аграрної партії”.

№108 — Сергій Копанчук, генеральний директор ТОВ “Безпека Бізнесу Груп”, член партії, проживає в селі Гвардійське Хмельницького району. На місцевих виборах-2015 балотувався до Хмельницької міської ради від “Аграрної партії”.

№123 — Надія Слюсарчук, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дунаєвецької міської рада, безпартійнa, проживає в селі Рахнівка Дунаєвецького району.

№174 — Сергій Віхтюк, тренер Летичівської ДЮСШ, член партії, проживає в смт Летичів.

Віталій Тараненко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 5

 1. №102 — Андрій Якимчук, лікар, начальник державної установи “Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Хмельницькій області”, член партії Ляшка, проживає в Хмельницькому. На місцевих виборах-2015 балотувалася до Хмельницької облради від Радикальної партії.

 2. ОГооо! НОВІ ОБЛИЧЧЯ В ГОЛОСІ????!Регіонал дерикотівський, радник дерикота, який був у РДА, а потів дерикіт забрав його в ОДА. Коли риги побігли то дімка побіг до яйценюківького народного фронуту. А коли покровителів не стало і прийшлося проходити конкурс в ОДА то пролетів. Але мер по старій ліній забрав під крилишко.
  №147 — Дмитро Поліщук, завідувач відділу з питань внутрішньої політики, Старокостянтинівської міської ради, безпартійний, проживає в селі Веснянка Старокостянтинівського району. У 2016-2018 роках обіймав посаду сільського голови Веснянської сільської ради Старокостянтинівського району.

 3. Всі хочуть до Годівниці аж локті розпірили !!!

 4. Прототип Олеся Довгого- Гончаручок!
  Цинічне створіння, яке книжку трудову вперше оформило в міській раді лізе до ВР.
  Красуватися там і без нього є кому.
  А воно ж недолуге шипить собі в вусики щоб не дуже чули той брєд, бо розуму ще не придбав. Єдине надбання – касир в мера відповідальний.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.