Скочеляса обрано головою обласної партії “Батьківщина”

Депутата Хмельницької міської ради і місцевого забудовника Олександра Скочеляса сьогодні обрано головою Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”.

Фото з сайту Хмельницької міськради

Фото з сайту Хмельницької міськради

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомили у прес-службі облорганізації.

Із 118 делегатів партійної конференції дві третини проголосували за Олександра Скочеляса.

Також представник столичної “Батьківщини” Борис Тарасюк на конференції зачитав рішення Політради партії у підтримку пана Скочеляса.

Як відомо, голова Хмельницької обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” обрається на чотири роки.

До цього організацією керував Валерій Лесков, який минулого року був мобілізований.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 114

 1. Прийдется идти. Слава богу зима закончилась.
  За Сашку пойду. А кто такая Береза?

 2. Алена Береза-это политический компаньон Скочеляса.

 3. А,ну тогда понятно.Тогда будем за ними двумя наблюдать.

 4. Все пишу заяву на вступ в партію Батьківщина . Вибач мене будь ласка Олександр Скочеляс

 5. Падажду когда наши придут к власти,тогда и выйду из тени!!!
  Удачи САНЬОК!!!!!!

 6. Береза – це типовий активіст-вимагальник. Ніде не працює, але гроші на прожиття має. Такі працюють за схемою: наробити шуму, потім побрити забудовника і втихомиритися. Хтось знає хост одну доведену до кінця справу. Я ні. Пошуміли, побрили і далі шукають жертву.

 7. Люди добрі! А як із незаконним будівництвом….. Оце так партія “очистилась”…

  • Скільки можна мусолити. Незаконне, незаконне…. 6 місяців говорили про червоні лінії на Камянецькій, викручували забудовника, зривали продажі, морозили будівництво, паплюжили інвесторів, і Скочеляса у тому числі. І що??? Мер тиждень назад: “червоні лінії у місті відсутні”.

  • Для чого говорити? Коли не знаєш ситуацію достеменно. Найлегше коментувати, лаятись і ставити риторичні питання. Беріть йдіть в архітектуру міста на роботу. Вибивайте гроші на розробку червоних ліній, на проекти прибережних смуг, на проекти укріплення берегів Бугу та створення зелених окультурених паркових місць уздовж нього, дайте план посадки дерев та знаходьте гроші на це. Ведіть роботу із забудовниками, щоб вони підключились.

   • Згодна. Хто пише ті статті постійні на порталі? Що вони роблять доброго для міста отим писанням? Ви не пишіть (Тараненко, Береза), а йдіть до фахівців та забудовників. Робіть круглі столи, наради, нехай спільно роблять проект забудови міста. От Озерна! Не Озерна, а Веселка! Різноманіття забудов, все безсистемно, як хто хоче і кому як вигідно. Ні садка, ні школи нової. Амбулаторії немає. Дурдом повний. А у Вінниці по іншому. Новий район – повний соціальний пакет споруд.

 8. Думаю що папереднікі Чернилевський і Ко , щоб замилити очі людям і підняти свій рейтинг дурили так званими червоними лініями – ГАНЬБА

  • А новоприставлені не дурять народ, кажуть “червоних ліній немає” ( Бо ж грошики за вибори потрібно відбити і на наступні заробити).
   А у Вашому подвірї ще немає будинку – тоді ми йдемо до Вас ))

 9. Та червоні лініі завжди були і мають бути. Інакше забудують все і майдану Незалежності не буде, тротуарів не буде, дитячих майданчиків не буде. Це безпрєдєл. Комусь дуже вигідно щоб не було червоних ліній. Влада місцева комусь підігрує такими заявами.

 10. Хмельничане, берегите карманы!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.