“Герегівець” проти самовисуванця: в одному окрузі зійдуться Лозовий і Шинькович

Діючий голова Хмельницької облдержадміністрації і депутат обласної ради від партії “За конкретні справи” Вадим Лозовий балотуватиметься у народні депутати на позачергових парламентських виборах.

Таку інформацію “Незалежному громадському порталу” підтвердили одразу кілька співрозмовників, обізнаних у внутрішній кухні “герегівців”.

У неділю, 9 червня у Хмельницькому відбудеться з’їзд політичної сили  “За конкретні справи”, де планується висунення пана Лозового кандидатом у нардепи у 189 виборчому окрузі.

“В неділю буде з’їзд партії, там все вирішимо”, – коротко прокоментував НГП Вадим Лозовий.

Натомість у складнішій ситуації після висунення Лозового опиниться вже колишній “герегівець” і діючий нардеп Андрій Шинькович. На позачергових виборах до ВР у 2014 році він з посади заступника голови ТОВ “Епіцентр К” стрибнув у парламент, перемігши на 189 мажоритарці.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, у 2015 року Шинькович разом із подружжям Галини та Олександра Герег створили партію “За конкретні справи”. У середині квітня 2018 року Шинькович очолив обласну організацію БПП і автоматично склав повноваження керівника “герегівської” політсили.

У лютому 2019 року Шиньковича прибрали з підписантів партії. Також його світлина зникла з розділу “Команда” на офіційному сайті “За конкретні справи”.

5 червня Андрій Шинькович зробив допис у “Фейсбуці”, в якому він розповів про заверешння процесу очищення і оздоровлення команди його однодумців.

“Мій чоловік буде самовисуванцем, він безпартійний”, – уточнила статус свого чоловіка на цих виборах дружина Аліна Шинькович.

НГП звернувся за коментарем до пана Шиньковича, однак він не виявив бажання для спілкування.

Додамо, що ще 15 травня обранець Шинькович нахвалював роботу Вадима Лозового на посаді голови Хмельницької ОДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 30

 1. о як. а лозовий мітив на 191…ну так буде цікавіще….

 2. Остап все сказав вірно.

 3. Еблани

 4. Ну і рожа в цього Шиньковича ?! Явний кнопкодав.

 5. Герега розігрує якусь комбінацію. Вони ж обидва його люди ….

 6. Цікаво на якому окрузі наш “любімий” мер буде балатуватись?

 7. Про Шиньковича. З ним, як і тисячі наших виборців, не зустрічався, але з інфомацій відомо, що володіє він рисами людини непорядної. Зокрема, про кнопкодавство. Дивуюсь, як йому не стидно дивитися в очі людям за такі багаторазові вчинки. Зичайно, якби в Раді була більшість порядних депутатів, то його звідти давно потурили б. На жаль, її немає. А такі дії є демонстративно злочинними, бо при узаконенні тих чи інших докумунтів він підсовував і буде підтасовувати фіктивні голоси. За це, коли б наші судді та керівники інших правових структур були порядними, треба судити. Таке Шиньковичу не грозить, тому і йде на чергові вибори, як мовиться, на повний зріст, не боячись, що навіть випадково рекошентний осколок вибуху народної недовіри пролетить повз нього. Хмельничани, хронічно байдужі до своєї долі, такого вибуху влаштувати не здатні.
  Разом з Шиньковичем Герега неодмінно втрамбує і мішк із закритими списками, у яких заховано й Лозового.
  Знову ж таки, коли б хмельчани діяли за власним розумом, то за будь-яку партію, в тому числі й за “Конкретні справи”, які заманюють виборців у свій кагал, підсовуючи їм кандидатів-невидимок, ніхто б за них не проголосув. Однак надіятись на таке прозріння підстав немає. Ми такими були, такими є, такими, у безперерному риданні від злиденного життя та виголошення невгамовних, невідомо кому адресованих скарг на погану владу, будемо й до повного згину.

 8. Прийшли попередні результати незалежного соціологічного опитування. Якщо Симчишин піде по округу Мельника, то він стає народним депутатом Верховної Ради України. 83% опитаних респондентів прогосують за чинного мера. Зараз в нього реально немає конкурентів по місту.

 9. Навіщо прибрали коментар Остапа ??? Він влучний.

 10. За 5 років Шинькович дуже багато корисних справ зробив для свого округу. До нього я не бачила жодного депутата. Ніхто крім нього, після виборів не приїжджав до людей. Ніхто крім нього не зробив стільки для свого округу. Особисто я та вся моя родина будемо підтримувати Шиньковича! Він показав, що гідний представляти Хмельниччину у ВРУ!

  • Можливо й зробив дещо, звичайно, не без користі для себе. Але ж як непорядно зарекомендував себе на сесіях підтасовкою голосів? Як пацанчик постійно бігав між рядами, вдавляючи кнопки, брехливо й ганебно для нормальної людини, засвідчував присутність в залі своїх компаньонів-гультіпак. Вам, шановна Катерино, подобається такий депутат? Як що це так, то цілком зрозуміло хто є Ви насправді зі своєю родиною.

   • Тобто Ви бачите тільки ту якусь користь, яку він зробив для себе? Користь для округу є в це очевидно! І дуже мені цікаво. Вам зрозуміло хто я тільки тому, що мої погляди не співпадають з Вашими? Смішно! Ніхто з попередніх депутатів не проводив стільки часу на окрузі. Ніхто з попередніх депутатів, не робили стільки корисних справ для округу.

 11. Дуже цікаво, що зробив за ці роки для нашого округу пан Лозовий? Андрій Васильович, наприклад, зробив дуже багато. І нарешті зрозумів, що слова – це звук, потрібно робити справи. За 5 років ці люди тільки говорили, а ось зробити – так всі пропали. Так, Шинькович зрозумів, що краще бути самому, ніж з ким попало. І це дуже добре, адже так він зможе більше. Та й команда в нього молода і активна. Дуже хочеться, щоб люди це зрозуміли. За стільки років нормальна людина з’явилася, і ту хочуть очернити.

 12. Шинькович не виконував доручення Гереги – не рейдерував землю. Це головна причина. Всі розуміють, хто такий Шинькович і хто такий Лозовий на 189 окрузі. Шинькович – трудяга, а Лозовий ніхто. Цікаво що переможе: грошовий мішок Герега чи політик нової формації Шинькович.

  • І цей “трудяга”- кнопкодав, політик нової формації, але із невиліковно інфекційною хворобою протизаконного голосування за того парня, знову, без стида і сорому, безкарно, кнопкодавством буде утверджувати свою брехню, що разом з ним голосували за закон чи інший документ його спільники, хоч на той час в залі ними й не смерділо.
   Саме такий талант Шиньковича й поріднив його з Катериною, Владиславою та Володимиром.
   Многії літа вам на прозріння!!!

  • Шинькович родом з Компартії-чудово працював на Симоненко. «Вернем страну народу» -це його політкомпанія.

 13. Такі нормальні – пацанчики. Все буде в шоколаді.

 14. Шинькович робить справи і добивається результата для людей, підтвердження знайдете в дуже багатьох селах на його округу, в кожному з районів, це показник!!! Лозовий – очередний кіт в мішку і думайте чи кіт він чи мішок…

 15. Шинькович 5 років працював для людей і з людьми. В кожному селі у кожному місті.Рівень довіри до нього населення дуже високий. Тому 189 округ депутата мажоратирка не змінить. Людей не обдуриш і нахрапом не візьмеш. Що там надумав Герега з Лозовим це їх справи, чи дєла, тому удачі їм і благополуччя. Поки сімейного. Тому що політичного їм тут світить

  • Коли б це писали Дмитро і Анатолій, то можна було б подумати про справи Шиньковича більш серйозно. А ДІма і Толік вуличні хлопчиська, але в одній із забавок в Інтернеті взялися вихваляти депутата, якого навіть не бачили.

 16. Щодо неможливої заміни мажоритарника Шиньковича сліпий сказав: побачимо.

 17. Можете лити “водичку” ,звичайно.Та все це схоже просто на нісенітниці! Особисто я підтримую Людину! Саме так ! Людину з великої літери! Спостерігаючи за передвиборчими кампаніями, агітаціями , обіцянками усіх попередників і кандидатів нашого часу, вимальовується одна істина – ніхто нічого не робить ні ДО виборів ,ні ПІСЛЯ! Андрій Васильович Шинькович працює 24 години на добу – 7 днів на тиждень! Якщо ця людина обіцяє – виконує! Працює не лише на передодні виборів, але й у міжвиборчий період!Регулярно! Це людина слова! Його конкретні справи – його конкретні слова ототожнені! Я особисто не уявляю іншого кандидата! Треба бути дурнем,щоб відмовитися від трудяги-Шиньковича і обрати незнатикого! Андрій Васильович спрямував на округ понад 114571000 які надійшли на 274 об’єкти,зустрічі з виборцями, 99% відвідування засідань парламенту- 550 з 558 пленарних засідань.238 поданих на розгляд парламенту законопроектів,з яких 31 стали чинними актами( це людина ,яка працює, а не базікає лишень) і можна ще багато-багато говорити про КОНКРЕТНІ справи,саме справи.Людина,яка не кидає слів на вітер! Шинькович слухає і чує людей,він не поряд,а разом з нами! Багато гарних справ зроблено і сільські медзаклади врятовані( понад 22),лікувальних корпусів відкрито,завдяки депутату отримано нові автомобілі амбулаторіями Хмельниччини, надано допомогу школам та садочкам( меблі, ремонтні матеріали,заміна вікон, капітальні ремонти приміщень, дахів…….).Андрій Васильович завжди на сторожі прав селян,дуже значну допомогу надано храмам (Храм Різдва Богородиці у смт.Білогір’я, Миколаївський храм у с.В’язоіець, Церква Св.Трійці в смт.Ямпіль і ще багато-багато храмів і церков можна перелічувати . Не забудемо і про законопроекти фінансування ремонту доріг, посилення соціального захисту,захисту тварин від жорстокого поводження, енергоефективності та економії ресурсів, приватизація житла в гуртожитках, надання податкової знижки на навчання та ще безліч! Треба бути просто дурнем ,щоб не бачити і не розуміти колосальної праці людини! Тому , шановні, “водичка-водичкою”,як кажуть в народі, а факти є факти!

  • І ВСЕ ЦЕ ВІН ЗРОБИВ ЗА ВЛАСНУ ЗАРПЛАТУ. А ЩЕ ПАНІ ОЛЕНА ЗАБУЛА ОБРАДУВАТИ ВИБОРЦІВ, ЩО У ВЕРХОВНІЙ РАДІ ВІН СТАВ РЕКОРДСМЕНОМ З КНОПКОДАВСТВА.

 18. щодо захисту тварин від жорстокого поводження, то, як видно, найбільше клопотання Ви відчули на собі.

 19. Лозовий то права рука, а Шинькович то ліва рука. Обоє так і дивляться, як віджати землю, получити відкати за дороги і т.д.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.