Комісія зареєструвала перших кандидатів на посаду міського голови Хмельницького

Хмельницька міська територіальна виборча комісія зареєструвала перших кандидатів на посаду міського голови Хмельницького.

Інна Ящук і Олександр Симчишин. Колаж НГП

Таке рішення ТВК ухвалила у середу, 23 вересня.

Офіційно зареєстровано діючого градоначальника і висуванця ВО “Свобода” Олександра Симчишина та висуванку партії “Слуга народу”, депутата облради і декана факультету початкової освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інну Ящук.

Нагадаємо, що місцеві вибори відбудуться 25 жовтня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 31

 1. Картавий пройдисвіт, та порядна жінка.

 2. Битва свиней за корито…

 3. Ящук пролітає як фанера над Хмельницьким.В Симчишина нема конкурентів.Своєю працею він завоював беззаперечний авторитет в мешканців м.Хмельницького!

 4. Прочитав “Комісія зарештувала..”. Показалось, на жаль.

 5. Симчишин – наш мер і дай боже, чим по-більше скликань. Ніхто з “попередніков” не зробив стільки як він за один термін. Як щоб такі як Мельник були, який знав одне слово “проблематика”, яке повторював через раз, то все би розікрали і хмельничани мали би велику ДУЛЮ !!!

  • Тупі за тупого. І їх переважна більшість у Хмельницькому. У нормальних немає шансів.

  • Симчишин злодій і свинота яка винна в смертях перед СБУ в 2014 році, ваш симчишин здохне як Скоробогатий. Ще ніхто не втік від бумерангу і Симчишин не втече, він здохне як кабан Скоробогатий.

   • Якщо НГП вітає такі коментарі про померлу людину, то гріш ціна цьому сайту. Великий сором за таких коментаторів і за сайт.

   • Здохне, кабан, свинота. Гарні слова.

    Оце рівень противників Симчишина.

 6. Битва свиней за корито…
  Симчишин – наш мер
  Тупі за тупого.
  Картавий пройдисвіт,
  Ящук пролітає
  Давайте найдем середину друзья

 7. Ящук вважає, що виборці дурники? Як можна задекларувати квартиру у Києві площею 82 квадрати за 367 тисяч гривень?!

  Я теж готовий купити таку квартиру за таку ціну.

  А всі декани катаються на “Фольцваген Туарег”?

  Наколядувала?

  https://declarations.com.ua/declaration/nacp_2e7018af-dd79-47f6-b16a-5ea7f21392c5

 8. Семчишин подивись людям в “Глаза”

 9. СИМЧИШИН – КАРТАВИЙ ЗЛОДІЙ !

 10. Симчишин піарщик на низькопробних досягненнях.
  Фонтанчики, дитячі майданчики, поточно латкові ремонти доріг та ін. слоники.
  А глобальні питання – ,,галопом по Європам,,.
  Короновірус на сьогодні, як лакмусовий папірець показує чи є господар в місті.
  В центрі міста прогріти розсадник хвороби в міській лікарні та обминати бомбу ,,замєдлєнної,, дії в погранакадемії, це взагалі безвідповідально.
  Чому на польовому навчальному центрі розгорнули мобільний шпиталь широкої дії? Кого і від чого там будуть лікувати?
  В місті є влада аби максимально захистити містян? Чи замість захисту пропонують заходи до дня міста та безкоштовний проїзд в тролейбусах?

 11. Симчишина та його команда за ці кілька років зробили те, що ніхто за всі роки не міг зробити. В 2015 після майдану його підтримувала й зараз я та вся моя родина за нього. А піні Інну, щось за всі роки її діяльності чути не було, до того ж чула про «чесний бізнес чоловіка»…

  • Мені соромно, що я голосував за нього. Обмежений сволотівський жлоб, ні разу не вчений, як він себе уявляє. Робить показушні речі на потіху плебеям, а стратегічні проблеми не вирішує.

   • Правильно робить. Якщо Хмельницький плебейське місто сільського типу, то для кого йому працювати. А всяких панів-аристократів Васів попрошу від нашого мера до Львова, де навіть за Зеленського не голосують.

    • Вірно відмічено! Низькопробні досягнення розраховані на подяку плебеев. Плебею багато не треба, його майданчиком, фонтанчиком купили можна. То може нехай валять в Синяву.

 12. Симчишину мало бабла, він хоче ще.

 13. Чим більше бруду на мера, тим більше людей його підтримує.
  “Пішіть ісчо”

  • Та всім розумним людям давно зрозуміло, що Симчишина з посади не сковирнути. Робить, що бидлу подобається, гроші на вітер і Хмельницький котиться у яму.

 14. Так, я був багато років членом партії. Але я Українець, Хмельничанин і патріот своєї країни тому підтримую Мера СИМЧИШИНА, підтримую СВОБОДУ! А ті, хто кричить – злодій, самі в думках бажають щось вкрасти.
  Коли в далекому 1991 році у Верховній раді були комуняки і патріоти Народного руху приймались доленосні закони для народу. А зараз 50 партій і толку немає. Земляки де Ваша єдність, честь і совість. згуртуймось і поборемо усе зло.

  • Тато симчишина теж був старим комунякою парторгом на цукрозаводі який він і розкрадав тож симчишин молодший такий же злодій як і батько.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.