Кандидат на посаду Хмельницького міського голови Сергій Мандзій позбавився свого підприємства з пасажирських перевезень

Кандидат на посаду Хмельницького  міського голови Сергій Мандзій позбавився свого підприємства з пасажирських перевезень, про це йдеться у його заяві.

На його думку, теперішня міська влада чинить тиск на цей бізнес та провокує і роздмухує конфлікт між перевізниками міста та хмельничанами. Окрім того, вважає кандидат у мери, нинішні очільники міста хочуть влаштувати переділ ринку пасажирських перевезень.

«Мої моральні та ділові принципи не дозволяють мені байдуже спостерігати за цим. Я не дозволю чинити тиск на мене та інших підприємців, які чесно працюють. Я не дозволю використовувати хмельничан у брудних оборудках, сіючи конфлікти і розбрат.

Тому я прийняв рішення позбутися свого бізнесу, дотичного до міських перевезень, знищивши важелі, якими можна здійснювати цей тиск. Офіційно звертаюся до вас з розумінням поставитися до цього вчинку та правильно зрозуміти мої мотиви» – йдеться у заяві.

https://www.youtube.com/watch?v=MP0UADYHNes&feature=youtu.be

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

 1. Позбавитися бізнесу для майбутнього політика – не геройство, а вимога до МЕРА.
  Рішення, гідне схвалення. Проте…
  Хочу зауважити, що один такий собі власник шоколадних фабрик Петро Порошенко також багато чого обіцяв, але зараз, не моргнувши оком, заявляє, що “не буде бігати по світу у пошуках покупця”.
  Тобто, САМЕ РІШЕННЯ НЕ Є ДІЄЮ, а простим передвиборчим піаром.

 2. (з приводу зустрічі Порошенка з американською єврейською громадою):
  Показово, що він не зустрічається вже з українською громадою, як це було в перший період після сходження на президентську посаду. І є цілком серйозні причини для цього, головна з яких – відхід від ідеалів Майдану, політичне і кримінальне переслідування тих, хто ініціює розробку Закону про імпічмент як запобіжник проти диктатури, а також ЗРИМІ КОНТУРИ самобутнього – порошенківського,- нового українофобського “руского міра”, в якому не буде місця ні УКРАЇНОМОВНОМУ КІНЕМАТОГРАФУ, НІ УКРАЇНОМОВНОМУ ТЕЛЕЕФІРУ, НІ УКРАЇНОМОВНІЙ ПІСНІ ЧИ СПОРТУ.
  Недавно Ангела Меркель, коментуючи проблеми з напливом біженців з Близького Сходу, сказала, що “Німеччина-багатонаціональна країна”. Ніби як і наша…Проте в Німеччині все на німецькій мові і не домінує ніяка іноземна мова. Тим більше – мова агресора.
  Як і в радянські часи, для антиукраїнської політики імперіалістичні кола Росії плекають в Україні ВЛАДУ НАЦМЕНІВ як зручний інструмент для здійснення неоколоніальної політики.
  І не важливо, чи сприяє цьому конфетна фабрика в Липецьку чи природжена ненависть до всього українського.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.