Аграрник з Хмельниччини продав корпоративні права сім’ї Герегам

Власник ТОВ “Робімакс-Агро” (Волочиський район), в минулому голова хмельницької Ради “Майдану” Алім Міщук продав своє підприємство подружжю Олександру і Галині Герегам.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, зміна засновників на кінцевих бенеціфіарів відбулася 1 січня 2019 року. Відтепер 100% засновником ТОВ “Робімакс-Агро” є  ТОВ “Агрохолдинг 2012”, а власниками – народний депутат Олександр Герега і його дружина Галина.

У коментарі “Незалежному громадському порталу” пан Міщук розповів про причини продажу сімейного агробізнесу.

“Я прийняв рішення зосередитися виключно на роботі в Аграрній партії, де займаю посаду заступника голови цієї політсили. Ми поставили завдання на чергових виборах зайти до Верховної Ради. Водночас мої діти не хочуть займатися сільським господарством, їм ближчі IT-технології”, – сказав аграрник.

За словами Міщука, підприємство “Робімакс-Агро” обробляє близько 1,3 тис. га землі. Зауважив, що вибір потенційного покупця робився, виходячи з інтересів місцевих селян.

“Є два моменти. По-перше, на сьогодні Герега платить високу орендну плату за користування селянськими паями – це 12% (у 2018 році я давав 9%). Тобто це більше, ніж інші аграрні компанії та фермери, котрі працюють у Волочиському районі. По-друге, Гереги збережуть виробничу базу ТОВ “Робімакс-Агро”, а також близько 30 робочих місць у селі Зелена. Це дуже важливо, оскільки інших покупців цікавили лише землі”, – пояснив Міщук.

Він додав, що сума продажу корпоративних прав на фірму вимірюється кількома мільйонами гривень.

Крім цього, Міщук зауважив, чому у 2015 році був серед організаторів так званого “аграрного Майдану” і виступав проти заходження герегівського Агрохолдингу 2012. Річ утім, що тоді ТОВ “Агрохолдинг 2012” фактично створював “шахматки”: єдиний земельний масив розбивався на дрібні частини, власниками яких могли бути кілька фірм, у тому числі герегівська.

Нині ж, переконує Міщук, Гереги пішли цивілізованим шляхом, купуючи корпоративні права.

Як писав НГП, мажоритарник Олександр Герега суттєво наростив агроактиви на Хмельниччині. Зокрема, за даними його е-декларації за 2017 рік, суттєво розширився список підприємств галузі АПК, власником яких став він спільно з дружиною Галиною.

Це – «Агрохолдинг 2012», «Аграрна Інвестиційна компанія-Ярмолинці», «Аграрна Інвестиційна компанія-Чемерівці», «Зелена миля», «Баркософт Агро 1», «Баркософт Агро», «Промінь», Закупнянське ХКП (Хмельницька область), «Агрофірма Медобори» (Тернопільська область), «Бужанське», «Поділ», «Федюківка-Агро», «Віта-Колос» (Черкаська область), «Інтерагроінвест», «Лучанське-2», «Світанок» (Київська область), «Кряж і К», «Мрія», «Чернівчанка-Агро» (Вінницька область). Вказаних агрофірм не було в попередній електронній декларації політика.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Немає корпоративних прав на землю, а є корпоративні права на фірму

 2. От якби всі, хто намірився йти в політику і ті ,що вже в ній, поступали як Міщук. Йдеш у владу – йдеш з бізнесу. І ніхто тобі не закине, що свій бізнес кришуєш.

  • Влада то і є бізнес.От тільки різниця в тому,що в тому бізнесі були
   оособисті фінанси, а тут державне “корито”.

 3. просто еще одного принципиального убили деньгами-ничего нового

  • А в чому вбивство ? Людина прийняла рішення продати нажитий бізнес . Це ж не взятку Гереги дали.

  • Это когда Мищук был принципиальным? Продажный и безпринципный, да еще и подленький и недалекий.

 4. А в чому вбивство ? Людина прийняла рішення продати нажитий бізнес . Це ж не взятку Гереги дали.

 5. Алім, ЗДУВСЯ, говориш ”Аграрна партія” НЮ- НЮ !

 6. Дивно було б, якби подарував якійсь релігійні громаді. А то, продав олігарху за великі ,,бабки,,.

 7. Ідеш з бізнесу, продав і йди в політику. Прекрасно. Але фактично Алім продав землю із селянами, у них не було вибору, як кріпаків. Взяв собі лям долярів у кишеню. Чи може людям роздав по тисячі, їх не так не багато по наших селах залишилося.

 8. Алимку лобзик начал поддавливать вот он и решил столкнуть того с Герегой и ещё бабла срубить. А про партию это байки как про томос.

 9. Герега прибрав до рук усю Хмельницьку область, щоб здати її Порошенку. Це жах!

 10. Тепер усіх цих селян, які з землею перейшли до Гереги, останній заставить голосувати за Порошенка. Ось таким чином проводяться маніпуляції на виборах.

 11. Рада Майдана! Патриот! Орал больше всех,а сам продажное гавно!

  • А чем те же Гереги хуже других фермеров ? Разве они свой бизнес построили рэкэтом, или хоть один Эпицентр размещен в украденом заводе ? Алиму уважуха, что выбрал для пайщиков и работников лучший соцпакет, хоть наверняка понимал что найдутся говнометатели .

 12. Безмозгла вікторія, як герега заставить за когось голосувати ? Він що на тракторі їх звозити буде чи нагайкою заганяти ?

 13. Алим не мудак!!!!

 14. Это вы про меня? Я просто продажный!

 15. Цікаво, що більше людей хвилює : те що гереги купили чи те що міщук продав?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.