За рік мажоритарник Герега суттєво наростив агроактиви на Хмельниччині

Позафракційний народний депутат Олександр Герега задекларував за минулий рік 24,3 млн грн доходів проти 9,5 млн грн – у 2016 році.

Про це йдеться в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Сума дивідендів Гереги, отриманих від ТОВ «Епіцентр К», становила 23,6 млн грн. Річний заробітної плати нардепа сягнув  262,4 тис. грн. На банківських процентах політик заробив 531,1 тис. грн

Крім цього, він задекларував два подарунки у негрошовій формі загальною вартістю 14,6 тис. грн від Національного олімпійського комітету.

На рахунках у банку Герега тримав 8,8 млн грн. Ще 9 млн. грн, 900 тис. євро, $900 тис., 90 тис. швейцарських франків зберігав готівкою.

Герега вказав 14 земельних ділянок та два житлових будинки у Києві, дві столичні квартира і однокімнатна квартира у Городку (у межах 192 виборчого округу на Хмельниччині) – все майно на праві спільної власності з дружиною Галиною.

В е-декларації Гереги за 2017 рік суттєво розширився список підприємств галузі АПК, власником яких став він спільно з дружиною Галиною. Це – «Агрохолдинг 2012», «Аграрна Інвестиційна компанія-Ярмолинці», «Аграрна Інвестиційна компанія-Чемерівці», «Зелена миля», «Баркософт Агро 1», «Баркософт Агро», «Промінь», Закупнянське ХКП (Хмельницька область), «Агрофірма Медобори» (Тернопільська область), «Бужанське», «Поділ», «Федюківка-Агро», «Віта-Колос» (Черкаська область), «Інтерагроінвест», «Лучанське-2», «Світанок» (Київська область), «Кряж і К», «Мрія», «Чернівчанка-Агро» (Вінницька область). Вказаних агрофірм не було в попередній електронній декларації політика.

Дружина політика Галина Герега у 2017 році відзначилася купівлею квартири площею 888,5 кв. м у Києві за 21,5 млн грн. Помешкання розташоване в будинку преміум-класу Diamond Hill у центрі столиці; з його вікон можна милуватися видами на куполи Печерської Лаври і схили Дніпра та парк Слави.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Поки порох думає, цей вже вграбастав область

  2. Ми стаємо свідками, як на Заході росте свій Рінатка.

  3. не дає вам спокою людина???)))

    • Так, не дає. Суть, насправді, у тому, що людина продемонструвала, що у неї нема нічого святого, коли голосував за закони 16 січня. Лабазюк хоч намагався створити картинку помилковості, мовляв, він думає інакше. А Герега свій голос не відкликав. Тобто в його ідеальному світі – він король, а решта населення країни його особиста прислуга, і тільки він має право вирішувати жити цим рабам, чи нє.

  4. Всеодно закінчить як Мавроді…

  5. Так вам кріпакам і треба! Готуйтеся до введення Герегою панщини.

  6. То не просто панщина буде – то буде тупо дискримінація за місцем народження. Якщо не з Городка, то ти нічтожество. Бу в нас на роботі тільки так підвищення отримують, не за свої знання, а по прописці.

  7. громадські діячі знайте При голосуванні за Ваші Е-декларації Герега Бондар та Мельничук БУЛИ ВІДСУТНІ Мельник ТА мАЦОЛА ГОЛОСУВАЛИ ЗА

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.