Екс-керівнику “Хмельницькобленерго” Шпаку повідомлено про підозру в розтраті 23 млн грн. Екс-керівнику “Хмельницькобленерго” Шпаку повідомлено про підозру в розтраті 23 млн грн.

Колишньому керівнику ПАТ «Хмельницькобленерго» Олександру Шпаку 24 квітня повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191… Далі »

Слуги народу на Хмельниччині: скільки заробляють місцеві чиновники Слуги народу на Хмельниччині: скільки заробляють місцеві чиновники

Антикорупційні громадські організації разом із міжнародними партнерами, деякими представниками влади та журналістами довго домагалися створення таких важливих антикорупційних органів, як… Далі »

У Хмельницькому з’явився Bitcoin-банкомат У Хмельницькому з’явився Bitcoin-банкомат

Перший у західній Україні bitcoin-банкомат встановили в одному із торгівельних центрів Хмельницького. Як повідомляє ТРК “Місто”, такі ж є лише… Далі »

Шляховики Хмельниччини розтендерили 106 млн грн. на “дороги Гройсмана” Шляховики Хмельниччини розтендерили 106 млн грн. на “дороги Гройсмана”

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області розіграла на двох тендерах 106,4 млн грн на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення… Далі »

КВУ: партії Тягнибока і Гереги не висували кандадатів на перші вибори до тергромад у Хмельницькій області КВУ: партії Тягнибока і Гереги не висували кандадатів на перші вибори до тергромад у Хмельницькій області

Політичні сили ВО “Свобода” і “За конкретні справи” офіційно не висували кандидатів для участі у перших виборах депутатів сільських і селищних… Далі »

«Нова пошта» будує на Хмельниччині інноваційний термінал, який удосконалить логістику перевезень для Західної України «Нова пошта» будує на Хмельниччині інноваційний термінал, який удосконалить логістику перевезень для Західної України

Вчора заклали перший камінь фундаменту Хмельницького інноваційного терміналу компанії «Нова Пошта», який має стати ключовим об’єктом інфраструктури вантажоперевезень «Нова Пошта»… Далі »