Хмельницький АМК вніс до “чорного списку” фірми, пов’язані з нардепом Святашем Хмельницький АМК вніс до “чорного списку” фірми, пов’язані з нардепом Святашем

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ІП «АІС АВТО-ЮГ» (м. Одеса) та ІП «АІС-Запоріжжя» (м. Запоріжжя), загалом на 116 тис. грн… Далі »

Рух “Чесно” вважає 4 суддів Апеляційного суду Хмельницької області недоброчесними. Одна з них цього не визнає Рух “Чесно” вважає 4 суддів Апеляційного суду Хмельницької області недоброчесними. Одна з них цього не визнає

Сьогодні представники кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! презентували результати аналізу суддів Апеляційного суду Хмельницької області за критеріями доброчесності. За їхніми даними, четверо суддів… Далі »

З початку року хмельничани витратили на нові авто 12 млн дол. З початку року хмельничани витратили на нові авто 12 млн дол.

У першому кварталі 2018 року у Хмельницькому та області зареєстрували понад 350 нових автомобілів. Як повідомляє аналітичний відділ сайту з… Далі »

Борис Ткач: “У Хмельницькому активні сімейні лікарі зможуть отримувати 16-18 тисяч гривень зарплати” Борис Ткач: “У Хмельницькому активні сімейні лікарі зможуть отримувати 16-18 тисяч гривень зарплати”

Формальним приводом для зустрічі з начальником управління охорони Хмельницької міської ради і депутатом облради Борисом Ткачем став старт всеукраїнської кампанії… Далі »