З початку року хмельничани витратили на нові авто 12 млн дол.

У першому кварталі 2018 року у Хмельницькому та області зареєстрували понад 350 нових автомобілів.

Як повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua, сума покупок у регіоні становить 12 мільйонів доларів США, якщо не враховувати вартость додаткового обладнання. Майже половина автомобілів, які купували хмельничани, мала ціну від 17 до 35 тисяч доларів. Ще чверть від загальної кількості машин – дорожчі 35 тисяч доларів, середня вартість нового автомобіля у Хмельницькому у першому кварталі поточного року перевищила 30 тисяч доларів.

Найчастіше у регіоні купували автомобілі марки Toyota. Хмельничани придбали 75 машини цього бренду на суму більше трьох мільйонів доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання. А от серед моделей бестселером став Volkswagen Golf.

Хмельницький-1-квартал

Загалом, у першому кварталі 2018 року в Україні зареєстрували 19 тисяч нових автомобілів на суму понад півмільярда доларів. Близько 50% суми покупок припало на столицю, де на 7 тисяч автомобілів витратили понад 250 мільйонів доларів. Найнижчі продажів зафіксували на Буковині. У Чернівцях на 150 автомобілів витратили 4 мільйони доларів без врахування вартості додаткового обладнання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.